0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hakkımızda

Anasayfa » Hakkımızda
Hakkımızda

Ayna Denizi olarak modern, venedik, baklava, eskitme, ahşap, varaklı, ferforje, bombeli, taşlı, kütük, pirinç, hasır, mdf, ledli, tablolu dekoratif ayna modellerini, ev ve iş gibi birçok mekanlarda zevkle kullanılması için üreterek, satışını yapıyoruz.

Firma Tarihçesi

Şirketimiz faaliyetlerine 1988 yılında cam ve ayna sektöründe başlayarak bugün birçok dekoratif ayna modelinin üreticisi olarak devam etmektedir.

Şirketimiz tüm modelleri, son teknolojine sahip işleme makinelerinin olduğu ayna fabrikası tesislerinde üreterek kullanıma hazır ayna hale getirmektedir. Bizote, rodaj, kanal açma, delik açma, boyama, normal kesim ve cnc kesim işlemleri yapan tüm makineler kusursuz üretim, işleme, uygulama özelliğine sahiptir. Üretimi yapılan tüm modern, dekoratif ve kaplama aynalarda flotal ayna kullanılmaktadır. Tesislerimizde üretime dahil olan tüm malzeme, ekipman, ürünler ISO, TSE kalite ve garanti belgelerine sahiptir.

Bireysel ve kurumsal birçok tüketiciye tasarımsal, mimari, dekoratif ayna modellerini üretiyoruz. Projeli işlerde, konut projelerinde birçok ayna uygulaması, kaplaması işlerini yaparak müşterilerimizin beğenisine sunmuş bulunmaktayız.

Dekoratif aynalarımız sponsorlu ve sponsorsuz birçok sinema, dizi, reklam, yarışma programlarında kullanılmaktadır.

Misyonumuz

En kaliteli aynaları üreterek, herkesin kullanmasının hakkı olduğuna inanıyor, her geçen gün kalifiyeli ve donanımlı personelimizle yeni modeller çıkarmak için çalışıyoruz.

Vizyonumuz

Farklı ayna tasarımlarını üreterek, müşterilerin ihtiyacı olan tüm modellerin ekonomik olarak satışını yapmaktır.

  • Yenilikçi olmak
  • Ekonomik olmak
  • Farklı olmak
  • Sorumlu olmak