0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ayaklı Ayna

Anasayfa » Ayaklı Ayna

Ayaklı ayna birçok modelleri, ahşap, mdf, ferforje çeşitleri, zengin özellikleri, boy, makyaj, dekoratif kullanım alanları, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Bu aynalar özel bir tasarım ile sizlerin beğenisine sunulur. İster günlük yaşamda ister iş alanlarında kullanılan bu ürünler hem ihtiyaç hem de dekoratif olarak tasarlanır, kullanıma sunulur.

Satış, özellikler, diğer tüm konularda TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden müşteri temsilcileri ile görüşebilir, detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Ayaklı Ayna Modelleri

Ayaklı ayna modelleri ahşap, mdf, ferforje, pirinç, demir, paslanmaz çelik olarak birçok malzemeden üretilir. Bu modeller altın, gümüş, beyaz ve farklı renk seçenekleri ile boyanarak satılır. Tüm modellerde günlük yaşama uygun renk, modern çizgiler, estetik görünüm ortaya çıkarılır. Birçok kullanım şekline göre alt çeşitleri vardır. Makyaj aynası kimi zaman masa üstü olabildiği gibi boy şeklinde ayaklı bir model olarak yapılabilir.

Ayaklı Ayna Özellikleri

Ayaklı ayna özellikleri;

  • Ahşap, mdf, ferforje, pirinç, demir olmak üzere birçok malzemeden üretilir.
  • Mat, lake, su bazlı ve birçok renkte boya ile renklendirilir.
  • Patinalı, fırça darbeli, country olmak üzere birçok boyama tekniği kullanılır.
  • Üretilen tüm ürünlerde kullanılan malzemeler ISO, TSE kalite belgelerine sahiptir.
  • 4 mm flotal ayna kullanılır.

Ayaklı Ayna Kullanım Alanları

Ayaklı ayna kullanım alanları olarak ev, işyeri gibi yerlerde günlük yaşamda kullanılan ürünler olup bunlar birçok işletmede kullanılır. Sektör olarak ayakkabı mağazası, kozmetikçiler, giyim mağazası gibi yerlerde ihtiyaç dahilinde ve dekoratif olarak kullanılır. Bu aynalar kullanım kolaylığı açısından portatif olması nedeni ile çok tercih edilir. Boy aynalarının bir kısmı da bu grup içerisinde yer alır.

Ayaklı Ayna Fiyatları

Ayaklı ayna fiyatları kullanılan malzeme durumu, ölçü, ebat gibi nedenlere bağlı olarak değişiklik gösterir. Tüm fiyatlar için iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Ayaklı Ayna Satışı

Ayaklı ayna satışı, Ayna Denizi kalitesi, güvencesi, en uygun fiyat garantisi ile yapılır. Satın aldığınız tüm ürünler hızlı, sağlam, güvenilir kargo ile sizlere ulaştırılır.