0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pleksi Ayna

Anasayfa » Pleksi Ayna

Pleksi ayna birçok modelleri, özellikleri, kullanım alanları, düz, kalp, kelebek, dekoratif kapı, duvar süsü çeşitleri, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Bu ayna türleri farklı amaçlarla kullanılan ayna türleri arasında yer almaktadır. Özel ölçülerde, özel çizimlerle hazırlanmış modeller, pleksi lazer kesim makinelerinde kesilerek ortaya çıkarılır. Pleksi plastik malzemeye yakın bir ham madde olup, ayna olarak üretilebilmektedir. Ev ve işletmelerde dekoratif ayna olarak kullanılır. Çoğunlukla kapı süsü, duvar süsü ve kutu şeklinde üretilerek sizlerin kullanımına sunulur. İşlem ve uygulama olarak ayna üzerine yazı yazma, ayna üzerine isim yazma işlemleri yapılmaktadır.

Bu ürünler kendisinden çerçeveli olabildiği gibi aynı zamanda ahşap çerçeveden de kaplanabilir. Malzeme olarak 1.sınıf kalitede olup, herhangi bir şekilde deforme, dökülme meydana gelmez. Ayna renk olarak şeffaf, füme, bronz, bakır renktir. Kalınlık olarak 3 mm olup, dayanıklı malzemedir.

Satış, modeller, içerik, özellikler ve siparişleriniz için bizlere TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden ulaşarak müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

Pleksi Ayna Modelleri

Pleksi ayna modelleri dekoratif duvar aynası, kapı süsü, yazı şeklinde çeşitleri olmak üzere birçok farklı tarzda üretilir. Bu ayna modelini farklı yerlerde farklı tasarımlarla kullanabilirsiniz. Masa üstüne pleksi ayna isimlik, pleksi ayna isim yazdırma işlemleri farklı ebatlarda, ölçülerde yapılır. Geniş pleksi ayna çeşitleri, farklı tasarımlarla dilediğiniz yerde kullanabilir, asabilirsiniz.

Pleksi Ayna Özellikleri

Pleksi ayna özellikleri;

  • Pleksi malzemeden üretilir.
  • Farklı ölçü ve ebatlara sahiptir.
  • Çerçeveli ve çerçevesiz olarak yapılır.
  • Kare, dikdörtgen, yuvarlak, daire, elips şeklinde yapılabilir.
  • 2 mm ve 3 mm kalınlığındadır.
  • Şeffaf, füme, bronz, bakır renk aynadır.
  • Cnc makinelerle kesilir.
  • Tüm alanlara asılabilir, takılabilir.

Pleksi Ayna Kullanım Alanları

Pleksi ayna kullanım alanları başta duvar, kapı ve masaüstü olmak üzere birçok alandır. Fazla bir ağırlığı olmadığından kapı üstüne süs olarak veya dekoratif olarak konulabilir. Özellikle hastane kapı süsü olarak da bilinen bebek kapı süsü aynalı olacak şekilde çerçeveli şekilde ayna üzerine yazı yazılarak asılabilir. Masa üstüne isim yazılarak çoğunlukla organizasyonlarda kullanılır. Hediyelik eşya imalatı yapan şirketlerde çok tercih edilir. Düğün ve kına organizasyonlarında sergilenir. Çocuk odalarında yaralanmalara sebep vermemesi için günlük yaşamda şifonyer üstünde kullanılması için tercih edilir.

Pleksi Ayna Fiyatları

Pleksi ayna fiyatları farklı ebat ve ölçülerde olmak üzere yapılacak işlemlerin durumuna göre değişiklik göstermektedir. Cnc kesim dediğimiz özel kesim yapan makinelerde kesildiği için iş durumuna göre değişiklik gösterir. Eğer pleksi üzerine yazı yazılacaksa fiyatlandırma buna göre farklılık gösterebilir. Tüm işleriniz için bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Pleksi Ayna Satışı

Pleksi ayna satışı belirli ölçü ve ebatlarda hızlı, sağlam, güvenilir, garantili kargo ile yapılarak sizlere ulaştırılır.