0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Varaklı Ayna

Anasayfa » Varaklı Ayna

Varaklı ayna birçok modelleri, özellikleri, kullanım alanları, mdf, ahşap, polyester çerçevesi çeşitleri, tasarımları, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Çoğunlukla ahşap türü ürünlerde özellikle yoğun olarak varak işlemeler kullanılır. Ev ve işletmeler olmak üzere birçok yerde, istediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Özellikle dekorasyon ve iç tasarım olarak dekoratif varaklı ayna çok tercih edilir. Duvar aynası olarak dekoratif amaçlı, boy aynası olarak kişisel aksesuar amacı, tarz ve stil olarak tasarımsal olarak kullanılır.

Üretimi yapılan varaklı ayna tasarımları tüm mekanlarda kullanılacak şekilde tasarlanarak kullanıma uygun hale getirilir. Asılan, konulan yerlere özel bir dokunuş, farklı bir hava, şık ve estetik bir görünüm katar. Bu ürünler son trend mobilya, aksesuar ve diğer ev eşyalarına uygun çizgi hatlarına sahip olacak şekilde uyum içerisinde tasarlanır, boyanır, renklendirilir.

Dekoratif, vintage, avangard, otantik, country, klasik görünüm sunar. Hammadde olarak mdf, ahşap, polyester, poliüretan, polikarbon, plastik malzemeden üretilir. Stil ve tarz açısından varaklı ayna çeşitleri normal döküm, düz kesim ve cnc kesim olarak üretim teknikleri ile imalatın ilk aşamasından çıkar.

Parlak ve mat olarak lake, fırça darbeli, eskitme, patinalı, country işlemleri uygulanarak beyaz, altın, gümüş, krem ve farklı renklerinde boyanır. Bu ayna türlerinde kullanılan tüm boya, malzeme ve yardımcı malzemeler insan sağlığına uygundur. Boyada kararma, atma, dökülme olmadığı gibi uzun yıllar deforme olmadan kullanılabilir olarak özel işlemler uygulanarak kullanıma sunulur.

Satış, model, içerik, diğer tüm konularda bizlere TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden ulaşarak müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

Varaklı Ayna Modelleri

Varaklı ayna modelleri mdf, ahşap, polyester malzemeden üretilen dekoratif duvar aynaları olarak farklı ebat ve ölçülerde yapılır. Bu ayna modelleri kare, dikdörtgen, oval, yuvarlak, daire, elips, simetrik, asimetrik olmak üzere farklı çerçeve türlerinde üretilir. Duvar üstüne dekoratif olarak enine ve boyuna olacak şekilde çeşitleri üretilir. Evlerde ve işletmelerde varaklı boy aynası çeşidi olarak kullanılabilecek modelleri üretilir. Tüm varaklı ayna çerçevesi için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Varaklı Ayna Özellikleri

Varaklı ayna özellikleri;

 • Farklı ölçü ve ebatlara sahiptir.
 • Dekoratif duvar ve boy aynası şeklinde farklı kullanım amacına sahiptir.
 • Kare, dikdörtgen, oval, yuvarlak, daire, elips, simetrik, asimetrik şeklinde yapılabilir.
 • Mdf, ahşap, polyester, poliüretan, polikarbon, plastik malzemeden üretilir.
 • Boyama tekniği olarak parlak ve mat olarak lake, fırça darbeli, eskitme, patinalı, country şeklinde boyanır.
 • Beyaz, gümüş, altın, siyah, pembe, ceviz, krem ve farklı renklerde boyanabilir.
 • Dekoratif, vintage, avangard, otantik, country, klasik bir görünüme sahiptir.
 • Ayna 4 mm flotal aynadır.
 • Şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır, mavi, yeşil, antik renk aynaya (cam) sahiptir.
 • Bizoteli ve bizotesiz olarak cam işleme yapılır.
 • Düz ve desenli (baklava, kanallı vb.) olarak aynaya (cam) işlem yapılır.
 • Aynalar (cam) standart ve cnc kesim olarak kesilir.
 • Ev, işletme ve birçok alanda, yerde kullanılır.
 • Dekoratif olarak birçok yerde kullanım amacı farklı olacak şekilde kullanılır.
 • Uzun ömürlüdür.

Varaklı Ayna Kullanım Alanları

Varaklı ayna kullanım alanları olarak ev ve işletmelerde birçok yerdir. Özellikle evlerde salon, oturma odası, mutfak, banyo, antre, koridor, lavabo, wc gibi yerlerde kullanılır. Özellikle yemek konsolu, dresuar, komidin, şifonyer, yemek masası üstüne ve koltuk arkasında kullanılır. Burada mobilyanın ölçüsüne göre ebatlar tercih edilir, tasarlanır ve asılır. Vintage ve dekoratif olarak farklı bir ortam yaratmak isterseniz buna göre tasarımsal çizimler ve dokunuşlarla varaklı ayna üretiyoruz. İşletmelerde ise restaurant, kafe, mağaza (butik, giyim), otel gibi yerlerin oda, antre, koridor, lavabo, banyo, wc, lobi gibi alanlarında kullanılır.

Varaklı Ayna Fiyatları

Varaklı ayna fiyatları ürünün malzeme kalitesine, ebat, ölçü durumuna göre değişiklik gösterir. Ürün üzerinde yapılacak boya tekniği olan mat, lake, fırça darbeli, eskitme, patinalı, country işlemine göre farklılık gösterir. Ürün fiyatları hakkında detaylı bilgi için görüşebilir, bizlere ulaşabilirsiniz.

Varaklı Ayna Satışı

Varaklı ayna satışı en kaliteli malzemeden ürettiğimiz ürünlerin dekoratif olarak tasarımsal haline getirilmesi sonucu sizlere güvenilir, sağlam, kaliteli, garantili olarak ulaştırılır.