0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Panjurlu Ayna

Anasayfa » Panjurlu Ayna

Panjurlu ayna birçok modelleri, özellikleri, kullanım alanları ahşap pembe, beyaz, eskitme renk, boyalı, ham aynalı olarak uygun fiyatları ile satışı yapılır. Dekoratif yaşamın evlerimize ve günlük yaşam alanlarımıza girmesi ile birlikte artan tasarımsal obje ihtiyacı, görünüm olarak karşımıza çıkmaktadır. Ayna tasarımlarının farklılaşması ile birlikte modeller çeşitlenmeye, farklılaşmaya başlayarak yaşadığımız ev, çalıştığımız işletmede kullanılır hale gelmeye başlamıştır.

Üretimi yapılan panjurlu ayna çeşitleri ahşap dediğimiz üründen üretilmektedir. Farklı ölçü ve ebatlarda yapılır. İstenilmesi halinde ölçü olarak sizlerin istediği özel ebatlarda modeller üretilir. Aynı zamanda mdf kesim olarak da üretimi yapılan çeşitler farklı renklerde boyanır. Beyaz, mavi, pembe, eskitme renk ve farklı renklerde boyanarak kullanıma hazır hale getirilir. Mat, lake ve pudra renk olarak boyama teknikleri kullanılır. Vintage, dekoratif ve otantik bir ortam, tatlı bir görünüm yaratması açısında çocuk odalarında , ev ve işletmelerde dekoratif olarak kullanılabilir şekilde tasarlanır.

Üretimini yaptığımız panjurlu duvar aynası ürünleri salon, oturma odası, çocuk odası olmak üzere farklı farklı duvarlarda renk renk çeşitleri kullanılır. Özel tasarım ekibimiz tarafından sizler için farklı çizimler yapılarak seçenekler sunulabilir.

Satış, özellikler, içerik, modeller ve diğer tüm konular için TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden ulaşarak müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

Panjurlu Ayna Modelleri

Panjurlu ayna modelleri ortadan açılır pencere şeklinde iki kanatlı olarak üretilir. Pencere şekli olarak oval şeklinde (kemer) ve kare olarak tasarlanır. Üst kısmı yarım daire olacak şekilde farklı ahşap oyma veya kesim olarak tasarlanır. Ortadan açılır iki kanatlı olarak çoğunlukla yapılır. Üretimi ve satışı yapılan panjur görünümlü ayna, aynı zamanda ham panjur ayna olarak da sizlerin kullanımı için üretilir. En çok tercih edilen renkler eskitme panjur ayna, beyaz panjur ayna, pembe panjur ayna olup bu aynalar çoğunluk pudra renklerinde boyanır. Tüm ahşap panjurlu ayna çeşitleri, ölçüleri, ebatları için bizlerle iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Panjurlu Ayna Özellikleri

Panjurlu ayna özellikleri;

 • Farklı ölçü ve ebatlara sahiptir.
 • Ortadan açılır olarak iki kanatlıdır.
 • Ahşap ve mdf malzemeden üretilir.
 • Beyaz, pembe, mavi, sarı, eskitme ve farklı renklerde boyanabilir.
 • Mat, lake, patinalı, country, eskitme, pudra boyama yöntemi kullanılır.
 • Sağlığa uygun olup, kanserojen madde içermez.
 • Herhangi bir şekilde ağaçta bozulma, çürüme, deforme olmaz.
 • Düz, dekoratif ve varaklı olarak üretilir.
 • 4 mm kalınlıkta flotal ayna kullanılır.
 • Şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır, mavi, yeşil, antik renk aynaya (cam) sahiptir.
 • Bizoteli ve bizotesiz olarak cam işleme yapılır.
 • Aynalar (cam) standart ve cnc kesim olarak kesilir.
 • Tüm alanlara uygulanabilir.

Panjurlu Ayna Kullanım Alanları

Panjurlu ayna kullanım alanları evlerde çocuk odası, salon, antre, mutfak, oturma odası olmak üzere konulmasını istediğiniz tüm alanlardır. İşletmelerde mağaza, butik, kafe, restaurant, otel gibi yerlerde oda, kabin, lobi, karşılama alanı, showroom alanlarıdır. Dekoratif olarak çoğunlukla kullanılan bu ürünleri dilediğiniz alanlara asabilir, mimari olarak peyzaja uygun, tasarım olarak görünüm sağlamak amacı ile dilediğiniz duvarlara koyabilirsiniz.

Panjurlu Ayna Fiyatları

Panjurlu ayna fiyatları ölçü ve ebat durumuna göre değişiklik göstermektedir. Tüm çeşitler ve özel tasarımlarınız için bizleri arayarak detaylı fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Panjurlu Ayna Satışı

Panjurlu ayna satışı standart ve farklı ölçülerde tüm modeller için yapılarak güvenli, kaliteli, sağlam kargo ile sizlere ulaştırılır.