0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Üçlü Ayna

Anasayfa » Üçlü Ayna

Üçlü ayna birçok modelleri, özellikleri, yaygın kullanım alanları, farklı renkler halinde seti, takımları, çeşitleri, en uygun fiyatları ile satışı yapılır. Ev ve birçok işletmede kullanılan bu ayna modelleri takım halinde üretilir. Tasarım olarak dekoratif, şık ve vintage olarak üretilerek, birçok alanda kullanıma uygun renk seçenekleri tercih edilerek sizlerin beğenisine sunulur.

Bulunduğu yerde farklı bir ambiyans (hava) katması anlamında çok tercih edilen bu üçlü ayna çeşitleri dilediğiniz yerde kullanıma uygun olarak tasarlanır. Modern bir görünüm vermesi açısından çerçeve modelleri özenle seçilir.

Bu ayna çeşitleri 3’lü aynalar olarak bilinmesi açısında üçlü ayna takımları şeklinde tasarlanır. Belirli ölçü ve ebatlarda üçü aynı ebat, ikisi belli diğeri farklı, üçü de birbirinden farklı ölçü olacak şekilde set haline getirilir. Bu ürünler ahşap, ağaç, mdf, polyester, polikarbon, poliüretan malzemeden üretilir. Bu malzemelerin tamamı sağlığa uygun olup herhangi bir şekilde kanserojen madde içermez. Renk olarak altın, beyaz, krem, gümüş, eskitme, pembe, turkuaz ve farklı renklerde boyanarak kullanıma sunulur. Özellikle bu ürünlerde pudra (mat) renkler tercih edilir ve yapılır.

Evinizde ve işletmenizde dar bir alan olması durumunda bu ürün grupları boşlukları dolduracak bir aksesuar olarak tercih edilebilir. Aksesuar olarak tercih edilen bu ürünler dekoratif ayna kategorisi içerisinde yer alması açısından mükemmel bir tamamlayıcı bir üründür.

Satış, özellik, model, renk, tasarım, diğer tüm konularda TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden ulaşarak müşteri temsilcilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Üçlü Ayna Modelleri

Üçlü ayna modelleri ahşap, ağaç, mdf, polyester, polikarbon, poliüretan malzemeden üretilir. Tasarım olarak dekoratif, vintage, avangard, varaklı, otantik, eskitme, country desenli çerçeve modelleri vardır. Kendi içerisinde 3 farklı ebatlara sahip üçlü ayna setleri vardır. Birincisi üçü de aynı ebat, ikincisi ikisi aynı teki farklı, üçüncüsü ise üçü de birbirinden farklı ölçüye sahip olan çeşitte üretilir. Bu üçlü ayna çerçeveleri simetrik, asimetrik, daire, oval, kare ve desenlidir. Gül, taç, halat, kelebek, çiçek, papatya, kurdele, fiyonk, kalp, konfeti desenli ürünler üretilerek satışı yapılır.

Üçlü Ayna Özellikleri

Üçlü ayna özellikleri;

 • Farklı ölçü ve ebatlara sahiptir.
 • Üç adet aynadan oluşur.
 • Ahşap, ağaç, mdf, polyester, polikarbon, poliüretan malzemeden üretilir.
 • Altın, beyaz, krem, gümüş, eskitme, pembe, turkuaz ve farklı renklerde boyanır.
 • Çerçeveler simetrik, asimetrik, daire, oval, kare ve desenlidir.
 • Düz, dekoratif ve varaklı olarak üretilir.
 • Dekoratif, vintage, avangard, varaklı, otantik, eskitme, country desenli görünüme sahiptir.
 • Mat, lake, pudra, patinalı olarak boyanarak işlenir.
 • Gül, taç, halat, kelebek, çiçek, papatya, kurdele, fiyonk, kalp, konfeti desenlidir.
 • 4 mm kalınlıkta flotal ayna kullanılır.
 • Şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır, mavi, yeşil, antik renk aynaya sahiptir.
 • Duvar, kolon, tavan vb. alanlara uygulanabilir tasarıma sahiptir.
 • Tüm alanlara asılabilir, takılabilir.

Üçlü Ayna Kullanım Alanları

Üçlü ayna kullanım alanları ev ve işletmelerde birçok alandır. Evlerde başta antre olmak üzere, koridor, mutfak, çocuk odası, salon ve bulunmasını istediğiniz tüm alanlarda kullanabilirsiniz. İşletmelerde ise kafe, restaurant, butik, otel gibi yerlerin oda, bekleme alanları, yeme içme yerleri, oturma alanları, lobi gibi birçok alanlarında kullanılabilir.

Kullanılacak ortamlara ayrı bir katması açısından tercih edilen bu takımlar, “boş duvarlara nasıl bir aksesuar asabiliriz” diye soruların cevabını bulabileceğiniz türden bir dekoratif üçlü ayna setidir. Bu ürünler nereye asılır, nasıl asılır, nasıl takılır gibi birçok sorularınız için iletişime geçebilirsiniz.

Üçlü Ayna Fiyatları

Üçlü ayna fiyatları setin içerisinde yer alan aynaların ebat ve ölçü durumuna göre değişiklik gösterir. Özellikle polyester olarak üçlü ayna seti fiyatları işleme, boya, taşlı olup olmadığına göre değişiklik gösterir. Detaylı fiyatlandırmalar için bizleri arayıp bilgi alabilirsiniz.

Üçlü Ayna Satışı

Üçlü ayna satışı belirli ölçü ve ebatlarda yapılarak sizlere hızlı, güvenilir, sağlam, garantili kargo ile ulaştırılır, sizlerin kullanımına sunulur.