0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Mdf Ayna

Anasayfa » Mdf Ayna

Mdf ayna birçok modelleri, özellikleri, kullanım alanları, dekoratif, ham, cnc ve özel ölçü kesim yapımı çerçeve çeşitleri, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Mdf ayna ürünlerimizin tamamı cnc dediğimiz yöntem ile kesilerek, astarı atılarak üzerine zımparalama işlemi yapıldıktan sonra mat ve lake boyama yöntemi ile boyanır üstüne son olarak cila atıldıktan sonra kullanıma sunulur.

Ev, iş ve diğer tüm özel mekanlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz mdf ayna çeşitleri dekoratif, vintage, avangard, otantik, klasik, modern tasarımlar sunar. Stil ve tarz olarak iç dekorasyon, iç tasarım için mükemmel modeller, cnc mdf ayna ürünlerimiz ile tüm mekanlarınız mükemmel bir görünüme sahip olacaktır. Lake, mat, fırça darbeli, eskitme, country, patinalı boyama yöntemleri ile altın, beyaz, gümüş, krem ve farklı renklerde boyama işlemi yaparak mdf aynalar üretiyoruz. Evlerde salon, oda, antre gibi alanlarda rahatlıkla dresuar, konsol, zigon, koltuk arkasına koyabilir, farklı alanlarda da çok amaçlı kullanabilirsiniz. İşletmelerde özellikle konsept tasarıma uygun olup, banyo, lavabo, wc gibi yerlerde de kullanıma uygundur. Herhangi bir şekilde boyada atma, kararma, dökülme ve diğer olumsuz durumlar yaşanmaz.

Yüzlerce ham mdf ayna çeşitleri arasından dilediğiniz modeli üreterek, dilediğiniz renk seçeneklerinden birini tercih ederek bizlerden talep edebilirsiniz. Çok amaçlı olarak kullanılan modelleri dilediğiniz yerde dilediğiniz duvara asabilir, takabilirsiniz.

Üretimi yapılan tüm mdf ürünler en kaliteli malzeme ve boyama yöntemi ile yapılarak sizlerin kullanımına sunulur. İmalat yapılan ürünlerde kesinlikle kanserojen madde içeren boya, cila ve diğer malzeme bulunmaz.

Satış, ürün hakkında detaylı bilgi için TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden müşteri temsilcileri ile görüşebilir, detaylı bilgi alabilirsiniz.

Mdf Ayna Modelleri

Mdf ayna modelleri boyalı ve ham olarak iki farklı üretim tekniği ile yapılarak satışa sunulur. Bu iki farklı üretim tekniğinde cnc makinelerle üretim gerçekleşir. Biri boyalı diğeri ise ham olarak mobilya ve dekorasyon işleri yapan şirketlerin kullanımına sunularak onların satışı, farklı renklerde boyama gibi işlemleri yapmasına imkan vererek, satışa sunmaları sağlanır. Duvar üstü olarak hem dekoratif enine hemde boyuna olarak farklı asılma yöntemi ile kullanılabilir. Dresuar üstü, yemek konsolu üstü, yemek masası üstü, koltuk arkası üstü olmak üzere aynı zaman mdf boy aynası olarak kullanılır.

Mdf Ayna Özellikleri

Mdf ayna özellikleri;

 • Farklı ölçü ve ebatlara sahiptir.
 • Kare, dikdörtgen, simetrik, asimetrik, oval, yuvarlak, daire şeklindedir.
 • Düz, dekoratif ve varaklı olarak üretilir.
 • Dekoratif, vintage, avangard, otantik, klasik, modern olarak tasarlanır.
 • Mdf malzemeden üretilir.
 • Mat, lake, suz bazlı olmak üzere birçok boya ile renklendirilir.
 • Beyaz, gümüş, altın, siyah, pembe, ceviz, krem ve farklı renklerde boyanabilir.
 • Boyama tekniği olarak lake, mat, patinalı, fırça darbeli, eskitme, country işlemleri uygulanır.
 • Uzun ömürlüdür.
 • Ayna 4 mm flotal aynadır.
 • Şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır, mavi, yeşil, antik renk aynaya (cam) sahiptir.
 • Bizoteli ve bizotesiz olarak cam işleme yapılır.
 • Düz ve desenli (baklava, kanallı vb.) olarak aynaya (cam) işlem yapılır.
 • Aynalar (cam) standart ve cnc kesim olarak kesilir.
 • Ev, iş ve özel olan birçok alanda, yerde kullanılır.
 • Dekoratif olarak birçok yerde kullanım amacı farklı olacak şekilde kullanılır.

Mdf Ayna Kullanım Alanları

Mdf ayna kullanım alanları ev, işletmelerde rahatlıkla kullanılabilir. Dekoratif, tasarımsal, dekorasyon amaçlı olmak üzere mimari olarak birçok yerde kullanılır. Restaurant, kafe, otel, mağaza (butik, giyim) olmak üzere birçok yerde kullanım amacı olarak ihtiyaç, tasarımsal olarak dekoratif sebeplerle kullanılabilir. Evlerde salon, oturma odası, antre, lavabo, wc gibi yerlerde yemek masası, dresuar, koltuk arkası, konsol ve lavabo üstünde kullanılır. İşletmelerde lobi, karşılama alanları, bekleme alanlarında, yeme içme alanlarında, lavabolarda kullanılır.

Mdf Ayna Fiyatları

Mdf ayna fiyatları boyalı ve ham olmak üzere iki farklı üretim tekniğine göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda ebat ve ölçü durumuna göre değişiklik gösterir. Yapılan boyama işleminin mat, lake, patinalı olup olmamasına göre fiyat farkı vardır. Tüm fiyatlar hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşabilirsiniz.

Mdf Ayna Satışı

Mdf ayna satışı en kaliteli malzeme ile ürettiğimiz ürünlerin dekoratif olarak tasarım haline getirilmesi ile sizlere Ayna Denizi kalitesinde yapılır.