0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Baklava Ayna

Anasayfa » Baklava Ayna

Baklava ayna başta dilimli, desenli, cnc, kare kare kesim olmak üzere birçok modelleri, kullanım alanları, özellikleri ve en uygun fiyatları ile satışı yapılır. Ayna renk olarak şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır, mavi, yeşil renk olarak üretilerek kaplanır. Modern, dekoratif ve vintage tarz yaratması anlamında ev, restaurant, mağaza gibi birçok yerde duvara, kolona, tavana uygulaması, kaplaması yapılır. Aynanın birçok renk tonunda tercih edilerek salon, oturma odası, antre gibi yerlere, butik tarzda mağazalarda teşhir yerlerine, restaurantlar da kolon benzeri yerlere, otel gibi mekanlarda lobilere yapılır.

Baklava dilimli ayna, modelleri farklı ebat, ölçü ve şekilleri, istediğiniz ayna renk seçenekleri ile standart makine kesimi ve bilgisayarları kesim olacak şekilde dilediğiniz yere uygulanır. Uygulama olacak yer düz bir duvar olabileceği gibi mdf, sunta gibi benzeri yerlere de uygulanabilir. Duvarın durumuna göre karar verilebilir. Eğer eğimli, eğik, sıvasız bir duvarsa mdf, sunta duvara montajlanır, onun üstüne baklava yapılır. Burada ki amaç duvarın eğiminden kaynaklı görüntüyü ortadan kaldırmak, sağlam, uzun ömürlü kalmasını sağlamaktır. Yapıştırma yöntemlerinde kullanılan malzeme ISO, TSE kalite ve garanti standartlarında ayna silikonu, ayna, işleme yöntemi kullanılır.

Dekoratif yaşamın hayatımızda giderek yer alması birçok ayna modellerinin farklı yerlere uygulanmasının önünü açmıştır. Evlere verilen değer ve özel yaşam giderek iç mekanlarda kişilerin, iç mimarların, dekorasyoncuların farklı tasarımlara yönelmesini sağlamıştır. Bu bağlamda düşünüldüğünde salonda duvardan duvara ayna olarak bilinen baklava desenli ayna modeli ön plana çıkan bir model olarak karşımıza çıkıyor. Üretimini yaptığımız bu dekoratif modellerin istediğiniz ölçülerde ve tarzda uygulamasını yerinde ücretsiz keşifle yapıyoruz.

Satış, teknik, uygulama, tasarım, fikir olmak üzere tüm konularda TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden tecrübeli ustalarımızla görüşebilir, müşteri temsilcisi ile fiyat, uygulama konularında bilgi alabilirsiniz.

Baklava Ayna Modelleri

Baklava ayna modelleri standart ve cnc kesim olarak kare kare, petek, piyano, su damlası, simetri desen olmak üzere farklı çeşitlerde kesimi yapılarak istediğiniz alanlara döşenir. Ölçü olarak 20 cm x 20 cm, 30 cm x 30 cm, 40 cm x 40 cm ve farklı ölçülerde kesim yapılarak tüm modellere uygulanabilir.

Baklava Ayna Özellikleri

Baklava ayna özellikleri;

  • Standart ve cnc kesim olarak iki farklı yöntem ile kesilir.
  • Tercihe göre şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır, mavi, yeşil renklerde ayna rengi ile döşenir.
  • 4 mm bizoteli ve bizotesiz flotal aynadan yapılır.
  • Kare kare, petek, piyano, su damlası, simetri desen olmak üzere farklı modelde, çeşitte tasarlanır, uygulanır.
  • Ayna çerçeve veya dekoratif ahşap çerçeve ile çevrelenir.
  • Duvar, kolon, tavan gibi yerlere rahatlıkla uygulanabilir.
  • Mdf, sunta, alçıpan üstüne uygulanabilir.
  • Sabit ve seyyar olarak ayarlanabilir, tercihe göre döşenebilir.

Baklava Ayna Kullanım Alanları

Baklava ayna kullanım alanları ev, otel, kafe, restaurant, mağaza, özel mekanlar olup buralarda salon, oda, antre, lobide bulunan duvarlara dresuar, konsol, yemek masası, koltuk arkası gibi yerlerdir. Tavan, kolon, mobilya üstüne kaplama işlemleri yapılmaktadır. Dekoratif eşyaların hayatımızda önemli hale gelmesi ile dresuar, konsol arkasına baklava ayna çeşitleri sıklıkla kullanılmaya başlandı. Özellikle antre dediğimiz evlerin giriş yerleri bu konuda en çok tercih edilen yerler haline geldi.

Yatak odalarında bulunan mobilya, vitrin içerisine ayna uygulaması sıklıkla tercih edilen bir fikir olarak ortaya çıkmaktadır. Müşterilerimiz aynı zamanda bizlerden baklava ayna uygulamalarını yapmamızı isteyerek, zevkle kullanmak istemektedirler. Bu konuda sayısız işleri yaparak beğenisine sunmanın keyfini birlikte yaşamaktayız.

Baklava Ayna Fiyatları

Baklava ayna fiyatları ölçülere, ebatlara, standart, cnc kesime göre değişiklik gösterebildiği gibi modellere (kare kare, petek, piyano vb.), ayna renk durumuna göre farklılık göstermektedir. Metrekare fiyatları olarak sizlere bilgi verilmektedir. Yerinize kadar gelerek keşif yapıyor, bizlere ölçü vererek de sizlere fiyatlar konusunda bilgi veriyoruz. Bizlere ulaşarak bu konu ile ilgili bilgi edinebilir, detaylı olarak iletişime geçebilirsiniz.

Baklava Ayna Satışı

Baklava ayna satışı en kaliteli malzeme, 1.sınıf işçilik, garantili olarak istemiş olduğunuz tüm alanlara yapılır. Satış noktalarımız için iletişim bilgilerimizden bizlere ulaşabilirsiniz.