0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Boy Aynası

Anasayfa » Boy Aynası

Boy aynası birçok modelleri, özellikleri, kullanım alanları ayaklı, ayaksız, duvara montajlı aynalar olarak farklı ölçüleri, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Ev, işyeri gibi yerlerde kullanılan aynalar çekmeceli, çekmecesiz model, ayaklı, ayaksız çeşit olarak düz, varaklı, dekoratif modellerde üretilerek satılır. Salon, antre, oturma odası, yatak odasında rahatlıkla kullanılabilir. Özel mekanlarda kullanılan aynalar giyim mağazası, butik, kafe, restaurant, otel gibi işletmelerde tercih edilir.

Üretimini yaptığımız modern, estetik bir görüntüye sahip aynalarımız, duvar aynası olarak asılabilir, hareketli olarak da tüm mekanlarda kullanılabilir. Mdf, ahşap, polyester, ferforje, pirinç, plastik malzemeden üretimi yapılan boy aynaları istenilen tüm ölçü ve ebatlarda yapılmaktadır. Beyaz, gümüş, altın, siyah, pembe, ceviz ve farklı renklerde çerçevelerden ayna üretimi yapılır. Özellikle patina, eskitme, country olarak da işlem yapılır.

Tüm boy aynası çeşitleri dekoratif, şık ve vintage görüntüde olup, modern tasarıma sahiptir. Kullanılan malzeme sağlığa uygun olup, kaliteli ve garantilidir.

Satış, teknik, özellikler, renk, tasarım, diğer konularda TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden ulaşarak müşteri temsilcilerinden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Boy Aynası Modelleri

Boy aynası modelleri düz, dekoratif, dekorlu, eskitme, patinalı, country, varaklı, desenli, çerçeveli olarak birçok ana ve ara renk grupları ile boyanarak mekanlarınıza uygun hale getirilir. Ayaklı ve ayaksız olarak farklı iki farklı tarzda üretim yapılır. Ayaksız modeller duvar boy aynası olarak montajı yapılarak kullanıma sunulur. Kare, elips, dikdörtgen olarak farklı tarzda üretimi yapılır. Modellerimizde çekmece olabildiği gibi çekmecesiz olarak farklı ebatlarda üretim yapılabilmektedir.

Tüm çeşitlerde kullanılan aynalar 4 mm flotal aynadır. Aynı zamanda led ile etrafına işlem yapılarak ledli boy aynası olarak üretilerek sizlerin kullanımına sunulur. Yükseklik olarak 160 cm, 170 cm, 180 cm ve üstü ölçülerde üretim yapılır.

Boy Aynası Özellikleri

Boy aynası özellikleri;

 • Mdf, ahşap, polyester, ferforje, pirinç, plastik çerçeveden üretilir.
 • Düz ve dekoratif olarak farklı tasarımlara sahiptir.
 • İşlem olarak lake, mat, patinalı, counrty, eskitme boyama yönetimi kullanılır.
 • Boy uzunluğu 160 cm, 170 cm, 180 cm ve üstü ölçülerde yapılır.
 • Oval, kare, dikdörtgen, elips olarak yapılabilir.
 • Özel ölçülerde üretimde yapılabilir.
 • Beyaz, gümüş, altın, siyah, pembe, ceviz, krem ve farklı renklerde boyanabilir.
 • Kullanılan aynalar 4 mm flotal aynadır.
 • Ayna renk olarak şeffaf, füme, bronz, bakır, pembe, yeşil, mavi renklerinde olabilir.
 • Bizoteli ve bizotesiz olarak yapılır.
 • Düz ve desenli (baklava, kanallı vb.) olarak ayna (cam) işlem yapılabilir.
 • Tüm alanlarda kullanılabilir.

Boy Aynası Kullanım Alanları

Boy aynası kullanım alanları evlerde bulunan antre, mutfak, banyo, yatak odası gibi alanlardır. İşyeri olarak butik, giyim mağazası, restaurant, otel gibi yerlerde lobi, karşılama alanları, banyo, kabin boy aynası olarak kullanılır. Duvar, bölme, alçıpan, mdf üstüne yapıştırma yöntemi ile takılan boy aynaları özel ölçülerde kesilerek günlük iş ve ev yaşamında kullanıma hazır hale getirilir. Aynı zamanda mağaza ve evlerde ayaklı boy aynası olarak da tercih edilir. Birçok yerde kullanılan bu tasarımları istediğiniz ve dilediğiniz yerde sergileyebilir, günlük yaşamın bir parçası haline getirebilirsiniz.

Boy Aynası Fiyatları

Boy aynası fiyatları ölçü, ebat, ayaklı, ayaksız, çekmeceli, çekmecesiz olarak farklılık göstermektedir. Aynı zamanda aynanın renk durumuna, desenli desensiz olup, olmamasına göre değişiklik gösterir.

Boy Aynası Satışı

Boy aynası satışı istediğiniz tüm modeller, çeşitler için uygun fiyatlarla yapılarak, sorunsuz ve güvenli kargo ile garantili olarak tarafınıza ulaştırılır.