0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Venedik Ayna

Anasayfa » Venedik Ayna

Venedik ayna birçok modelleri, özellikleri, kullanım alanları, dekoratif duvar ve boy aynası çeşitleri, dresuar takımı, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Venedik ayna dekoratif yaşamın son zamanlarda hayatımıza girerek daha da önem kazandığı bugünlerde en çok tercih edilen ayna türüdür. Üretimi yapılan bu ürünler için merak edilen soru venedik ayna nedir sorusudur. Bu soruya cevap olarak şunu söyleyebiliriz ki: Camın işlenerek desenli hale getirilmesidir. Klasik aynaların sırım dediğimiz arka tarafına dökülmesi işleminde camda dekoratif desenlerin oluşturulması hali veya görüntü veren yerin hemen üzerine farklı motiflerin işlenmesi (kumlama, kazıma, zımparalama, çizim) durumuna denilebilir.

Ev ve işletmelerde avangard, modern, vintage, otantik, klasik, dekoratif ve farklı bir hava katması açısından tercih edilir. Şık, zarif, estetik, modern, ağırlık, zerafet ve farklı ambiyans katar. Birçok yerde kullanılan bu ayna türleri dekoratif duvar ve boy aynası olarak tercih edilebilir. Farklı ölçü ve ebatlarda üretilir. Bu ürünler yerli üretim ve ithal olmak üzere iki farklı şekilde satılır. Ayna Denizi olarak üretimini yaptığımız bu aynalar yüzde yüz yerlidir. Yerli üretim aynalarda kırılan parçaların yedek parça garantisi verilir. Tasarım, modern çizgi hatları özel grafikçiler tarafından çizilerek, sanat ile camın buluşması sağlanıyor. İşçilik olarak tamamı profesyonel ve tam donanımlı ustalarımızın hünerli ellerinden geçtikten sonra sizlerin kullanımına sunulur.

Tüm ürünler hakkında tasarım, içerik, özellikler, çeşitler konusunda TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden müşteri temsilcileri ile görüşebilir, detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Venedik Ayna Modelleri

Venedik ayna modelleri ebat ve ölçüsüne göre farklı çeşitlerde üretilir. Mdf kasa olarak üretimi yapılarak uzun ömürlü olacak şekilde imalatı yapılır. Camda herhangi bir kararma, dökülme ve bozulma gerçekleşmez. Aynalar şeffaf, bronz, füme, pembe, bakır, mavi, yeşil, antik, eskitme renklerdedir. Hem enine hem boyuna olmak üzere tekli olarak çeşitleri şeklinde üretilebildiği gibi takım halinde de üretimi yapılır. Üretimi yapılan dekoratif venedik aynası evlerde tüm alanlarda duvarlara enine olacak şekilde asılabilir, takılabilir.

Venedik Ayna Özellikleri

Venedik ayna özellikleri;

 • Farklı ölçü ve ebatlara sahiptir.
 • Çerçevesiz ve çerçeveli olarak üretilir.
 • Ayna 4 mm flotal aynadır.
 • Aynalar şeffaf, bronz, füme, pembe, bakır, mavi, yeşil, antik, eskitme renklerdedir.
 • Kare, dikdörtgen, simetrik, asimetrik, oval, yuvarlak, daire şeklindedir.
 • Avangard, modern, vintage, otantik, klasik, dekoratif tasarıma sahiptir.
 • Ev, iş ve özel olan birçok alanda, yerde kullanılır.
 • Duvar, boy, dresuar ve konsol takımı şeklinde üretimi yapılır.
 • Mdf kasa rengi başta siyah, beyaz olmak üzere lake, mat ve farklı renklerde boyanabilir.
 • Desenleri özel olarak çalışılır.
 • Ev, iş ve özel olan birçok alanda, yerde kullanılır.
 • Uzun ömürlüdür.

Venedik Ayna Kullanım Alanları

Venedik ayna kullanım alanları ev ve işletmelerde antre, giriş, yatak odası, mağazalarda (giyim, butik), güzellik salonlarında venedik boy aynası şeklinde kullanılabilir. Bir diğer modelimiz ise venedik ayna dresuar takımı olup, üretimi bizzat kendimiz tarafından yapılır. Dresuar modellerinde venedik çizgi hatlarının dokunuşlarını hissedebilirsiniz. Salon, oturma odası, antre, yatak odası, lavabo, banyo yerlerinde dresuar, konsol, zigon, yemek masası üstü, koltuk arkası olmak üzere asılabilir. Çoğunlukla çerçevesiz olarak üretilir. İşletmelerde kafe, restaurant, otel, butik, mağaza, güzellik salonlarında yeme içme, bekleme, lobi, oturma alanlarında kullanılabilir.

Venedik Aynası Fiyatları

Venedik ayna fiyatları dekoratif, boy, dresuar, konsol takımı olarak fiyat değişikliği gösterir. Belirli modellerde fiyatlarımız sizlere verilir. Aynı zamanda ölçü ve ebat durumuna göre de değişiklik göstermesi açısından sizlerin istediği venedik ayna çeşitleri tasarımın ölçü duruma göre fiyat değişkenlik gösterebilir, bu bağlamda bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Venedik Ayna Satışı

Venedik ayna satışı en kaliteli malzemeden ve farklı desenlerle ürettiğimiz modellerin sizlere güvenilir, sağlam, garantili olarak ulaştırılması ile yapılır. Tasarım, estetik ve zarifliğe önem verenlerin vazgeçilmez tercihi ürünlerimiz için satın al yapabilir, bizlerden anında bilgi alabilirsiniz.