0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Aynalı Takı Dolabı

Anasayfa » Aynalı Takı Dolabı

Aynalı takı dolabı makyaj, boy aynası ve farklı modelleri, özellikleri, kullanım alanları, beyaz, krem, pembe, birçok renkte uygun fiyatları ile satışı yapılır. Evlerde yoğun olarak kullanılan takı dolabı günlük yaşamda özellikle bayanların takı aksesuarlarını sakladığı ve koyduğu bir üründür. Özellikle takı ile makyaj anlayışının bir araya gelmesi ile birlikte kullanım kolaylığı sunması nedeniyle ayna ile birlikte farklı bir ürün ortaya çıkararak kullanıma sunuyoruz.

Aynı zamanda boy aynası takı dolaplı şeklinde imalatını de yaptığımız bu ürünler, çeşitli ebatlarda, ölçülerde tek ve çift kapaklı olarak üretilir. Mdf ve ahşap olarak iki farklı malzeme kullanılır. Bu ürünümüz ayaklı takı dolabı olarak da yaygın olarak kullanılmaktadır. Tüm renk çeşitlerinde üretim yapılarak kullanıma sunulur.

Satış, özellikler, diğer tüm konularda TEL:  0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden müşteri temsilcileri ile görüşebilir, detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Aynalı Takı Dolabı Modelleri

Aynalı takı dolabı modelleri, boy aynalı takı dolabı, masaüstü makyaj aynası takı dolabı, standlı çok amaçlı takı dolabı olmak üzere üç farklı modelde üretilmektedir. Üretimi yapılan bu ürünlerimiz beyaz, krem, pembe, kırmızı, ceviz ve diğer farklı renklerde üretimi yapılır. Bu renkler lake, mat, patina, country olarak farklı boyama teknikleri kullanılarak renklendirilir.

Aynalı Takı Dolabı Özellikleri

Aynalı takı dolabı özellikleri;

  • Genişlik olarak en az 30 cm ve üzeri ölçülerde yapılır.
  • Yükseklik olarak en az 150 cm ve üzeri ölçülerde yapılır.
  • Masaüstü, boy ve standlı (teşhir amaçlı) olarak 3 farklı modeldir.
  • Standlı olanlar 360 derece dönebilir.
  • Ayaklı olup, kilitli ve kilitsiz olarak üretilmektedir.
  • Beyaz, krem, pembe, kırmızı, ceviz olmak üzere farklı renklerde imalatı yapılır.
  • Patinalı ve country olarak da boyama yapılabilir.
  • Tüm modellerde 4 mm flotal ayna kullanılır.

Aynalı Takı Dolabı Kullanım Alanları

Aynalı takı dolabı kullanım alanları evlerde yatak odası, çocuk odası olup, mağaza ve butik gibi yerlerde kılık, kıyafet, aksesuarların tak çıkar aşamasında kullanılır. Teşhir amaçlı olarak da kullanılan bu ürünler birçok amaç kullanılır.

Aynalı Takı Dolabı Fiyatları

Aynalı takı dolabı fiyatları boy, masaüstü ve diğer modellere göre değişebilmekte olup, aynı zamanda farklı ölçülere, ebatlara göre de değişebilmektedir. Tüm fiyatlar için bizlerle iletişime geçerek tüm ürünler hakkında detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aynalı Takı Dolabı Satışı

Aynalı takı dolabı satışı, en kaliteli malzemeden üretilerek, sizlerin kullanımına sunulması için sağlam, güvenilir kargo ile tarafınıza ulaştırılır.