0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Taşlı Ayna

Anasayfa » Taşlı Ayna

Taşlı ayna birçok modelleri, özellikleri, yaygın kullanım alanları, dekoratif, modern, tepsi, taraklı takım çeşitleri, en uygun fiyatları ile satışı yapılır. Belirli ölçü ve ebatlarda yapılabildiği gibi özel ölçülerde de üretilir. Farklı ayna modellerinde cam taş ve plastik taş uygulaması yapılır. Dekoratif, modern duvar aynalarında üzerine taş yapıştırılması ile modeller ortaya çıkar. Bu aynalar en çok tercih edilen taşlı modeller arasındadır. Farklı tasarımların ortaya çıkması, şık ve zarif bir görünüm sağlaması açısından tercih edilir. Ayna üzerine yapıştırma yöntemi kullanılırken herhangi bir şekilde sırımında (aynaya görüntüsünü veren gümüş ve kaplama boya) bozulma meydana gelmeyecek şekilde üretilir.

Taşlar farklı renklerde olabilir. Işığın taş ile buluşması ile parlak bir yansıma olması açısından mükemmel bir şıklık sunmaktadır. Işığın renkler ile yansıması şeffaf, kahverengi, sarı, yeşil ve farklı renklerde taşlar ile daha da bir güzel olmaktadır. Farklı renk taşlar ile uygulama isteyebilir, kullanabilirsiniz.

Satış, teknik, özellikler, içerik hakkında detaylı bilgi için TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak müşteri temsilcilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Taşlı Ayna Modelleri

Taşlı ayna modelleri düz, dekoratif, özel kesim olarak duvar aynası şeklinde kullanılabildiği gibi sunum, kişisel bakım olarak tepsi, makyaj aynası olarak da kullanılır. Özel kesim dekoratif taşlı ayna modelleri simetrik, asimetrik, dalgalı, oval, elips, kare, dikdörtgen şeklindedir. Tüm taşlı ayna çeşitleri farklı renk taşlarla yapıştırılarak 1.sınıf kalitede üretilir.

Özellikle taşlı ayna tarak takımı seti tercih edilen kişisel bakım ürünleri arasındadır. Tepsi modelleri aynalı nişan tepsisi olarak yapılır. Burada da diğer ürünlerde kullanılan taşlar kullanılır. Dilediğiniz ölçülerde ve ebatlarda üretilerek sorunsuz bir şekilde teslim edilir.

Taşlı Ayna Özellikleri

Taşlı ayna özellikleri;

  • Farklı ölçü ve ebatlara sahiptir.
  • Çerçeveli ve çerçevesiz olarak üretilir.
  • Simetrik, asimetrik, dalgalı, oval, elips, kare, dikdörtgen şeklinde olabilir.
  • Taşlar iki farklı kalite olup bunlar cam taş ve plastik taştır.
  • 4 mm kalınlıkta flotal ayna kullanılır.
  • Şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır, mavi, yeşil, antik renk aynaya (cam) sahiptir.
  • Bizoteli ve bizotesiz olarak cam işleme yapılır.
  • Duvar, boy aynası olarak dekoratif, makyaj, el, sunum aynası olarak farklı tasarım özelliğine sahiptir.
  • Kullanım amacına göre farklı yerlerde farklı amaçlarda kullanılabilir.

Taşlı Ayna Kullanım Alanları

Taşlı ayna kullanım alanları duvar, boy aynası olarak dekoratif, makyaj, el, sunum aynası olarak farklı tasarım özelliğine sahiptir. Evlerde, işletmelerde farklı kullanım amacına göre kullanılan bu aynalar kişisel bakım olarak kullanılan el ve makyaj aynası olarak da yapılarak, kullanılır. Evlerde salon, oda, antre gibi alanlarda rahatlıkla dresuar, konsol, zigon, koltuk arkasına dekoratif duvar ve boy aynası şeklinde konulabilir. İşletmelerde restaurant, kafe, butik, mağaza, otel, güzellik salonlarında özellikle konsept, avangard, vintage kullanım ve tasarımına uygundur.

Bu ayna modelleri ledli olarak kullanılabilir olması açısından banyo, lavabo, wc gibi yerlerde de tercih edilebilir. Herhangi bir şekilde taşlar yerinden çıkmaz, kararma yapmaz.

Sunum olarak organizasyonlarda kullanılabilir. Özellikle nişan ve aynalı taşlı söz tepsi olarak kullanılır. Güzellik salonlarında ve kuaförlerde kişisel bakım ürünü olarak makyaj, el aynası şeklinde de tercih edilir.

Taşlı Ayna Fiyatları

Taşlı ayna fiyatları ebat, ölçü, renk, taşın kalitesi, dekoratif ve kişisel olarak kullanımına göre değişiklik gösterir. Fiyat değişiklikleri aynı zamanda duvar ve aksesuar ürünlere göre değişiklik gösterir.

Taşlı Ayna Satışı

Taşlı ayna satışı dekoratif duvar ve kişisel aksesuara sahip ürünler ile yapılarak, güvenilir, sağlam, garantili kargo ile sizlere ulaştırılır.