0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Banyo Aynası

Anasayfa » Banyo Aynası

Banyo aynası birçok modelleri, özellikleri, kullanım alanları düz, mdf, ledli, seti, dekoratif, plastik çeşit, değişik ölçü, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Ev, işyeri gibi yerlerde kullanılan bu ürünler istenilen ölçü ve ebatlarda üretilir. Evlerde banyo, wc gibi günlük kullanıma sahip yerlerde kullanılan ürünlerimiz, aynı zamanda otel, kafe, restaurant gibi yerlerde bulunan lavabolarda da kullanılmaktadır. Bu yerlerde sade ve dekoratif çerçeveli olarak yapılarak asılan aynalar, aynı zamanda dekoratif ayna modelleri arasından tercih edilerek de kullanılabilir.

Duvara asılabilen ve yapıştırma yöntemi olarak iki farklı yöntem ile uygulama yapılır. Banyo aynası modelleri asılabilen olarak düz, ledli, dekorlu olarak satılır. Yapıştırma dediğimiz ise özel ölçülerde duvara yapılan uygulamalardır. İstemiş olduğunuz tüm ebatlarda bizoteli, çerçeveli olarak bu uygulamaları yapıyoruz.

Satış, teknik, detaylı olarak bilgi için TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden ustalar, müşteri temsilcileri aracılığı ile bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Banyo Aynası Modelleri

Banyo aynası modelleri düz, özel ölçü, ledli, ahşap, dekorlu, dekoratif, plastik, varaklı, çerçeveli, desenli, hazır ölçülerde olarak farklı modellerde asılabilir, yapıştırma yöntemi ile uygulanabilir olarak yapılır. Tüm modellerde kullanılan ayna 4 mm flotal ayna olup, bizoteli ve bizotesiz olarak farklı çeşitlerde yapılır.

Banyo Aynası Özellikleri

Banyo aynası özellikleri;

  • Farklı ölçü ve ebatta yapılır.
  • Şeffaf, bronz, füme, eskitme, bakır, pembe ve farklı renklerde üretilir.
  • Çerçeveli ve çerçevesiz olabilir.
  • Düz, mdf, ledli, dekoratif, plastik, ahşap olarak farklı modellerde satışı yapılır.
  • Tüm ürünlerde 4 mm flotal ayna kullanılır.
  • Farklı ölçülerde hazır banyo aynası yapılır.

Banyo Aynası Kullanım Alanları

Banyo aynası kullanım alanları banyolar, lavabolar, wc bulunan yerlerdir. Genellikle lavabo, evye, tezgah üstünde kullanılır. Ev, iş, özel yerlerde banyo aynası kullanılır.

Banyo Aynası Fiyatları

Banyo aynası fiyatları kullanılan aynanın ölçü, ebat, model ve çeşidine göre farklılık göstermektedir. Tüm fiyatlar hakkında detaylı olarak bizlere ulaşıp bilgi alabilirsiniz.

Banyo Aynası Satışı

Banyo aynası satışı, istediğiniz alana uygun olacak şekilde, birçok model ve çeşitte yapılır. Satın aldığınız tüm ürünler en kaliteli malzemeden yapılarak sizlerin beğenisine sunulur.