0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Aynalı Konsol

Anasayfa » Aynalı Konsol

Aynalı konsol birçok modelleri, çeşitleri, özellikleri, kullanım alanları, kapılı, çekmeceli, renk seçenekleri, ölçüleri ve uygun fiyatları ile satışı yapılır. Konsollar yemek, bardak, çatal bıçak takımlarının saklandığı dolap olarak bilinir. Evlerde misafirlerin ağırlandığı yerde kullanılan bu ürünler salonda, yemek odasında, mutfakta bulunur. Vintage tarzda, butik anlamda, dekoratif olarak tasarımsal ve estetik bir görüntü sağlaması açısından üretilen konsol modelleri, ayna ile kaplanır. Antre, salon, oturma odası ve farklı yerlerde kullanılan bu dekoratif konsollar çeşitli ebatlarda, ölçülerde yapılır.

Satış, özellikler, diğer tüm konularda TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden müşteri temsilcileri ile görüşebilir, detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Aynalı Konsol Modelleri

Aynalı konsol modelleri farklı ebatlarda, ölçülerde, 2 kapılı, 3 kapılı, 4 kapılı, çekmeceli ve çekmecesiz modelde, çeşitte yapılır. Bu modeller genişlik olarak 120 cm ve üzeri; yükseklik olarak 90 cm ve üzerinde üretilir. Düz ve lükens ayaklı olarak farklı şekilde ayaklık kısmı üretilir. Özel üretim yaptığımız lükens ayaklı konsol modeli en çok tercih edilenler arasındadır. Konsollarda kullanılan aynalar diğer tüm ürünlerde kullanılan flotal aynadır.

Üretilen tüm ürünlerde kullanılan malzeme, ekipman, aksesuarlar ISO, TSE kalite belgelerine sahiptir. Tasarım ve görsel olarak en şık, zarif, estetik görüntülere sahip konsollar üretiyoruz.

Aynalı Konsol Özellikleri

Aynalı konsol özellikleri;

  • Çekmeceli ve çekmecesiz olarak üretilir.
  • 2, 3 ve 4 kapılı olarak üretilir.
  • Şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır renkte aynadan kaplanır.
  • 120 cm, 150 cm, 160 cm, 180 cm genişliğinde ölçülerde yapılır.
  • İstenilmesi halinde genişlik olarak  120 cm üstü genişliğinde ölçülerde de yapılmaktadır.
  • Yükseklik en az 90 cm ve üzeri yapılmaktadır.
  • İstenilmesi halinde yükseklik 90 cm üstü yüksekliğinde ölçülerde de yapılmaktadır.
  • 4 mm flotal ayna kullanılır.

Aynalı Konsol Kullanım Alanları

Aynalı konsol kullanım alanları antre, salon, oturma odası yerlerdir. Yemek masası ile bir bütün olması açısından onun bir parçası olarak görülerek tercih edilir. Aynı zamanda televizyon konsolu olarak da kullanılır. Modern ve dekoratif bir görüntü vermesi açısından birçok işletme tarafından tercih edilir.

Aynalı Konsol Fiyatları

Aynalı konsol fiyatları ölçü, ebat, kullanılan aynanın renk çeşidine, kapak ve çekmece sayısına göre değişiklik göstermektedir. Tüm konsol fiyatları için iletişime geçerek bilgi alabilir, detaylı olarak iletişime geçebilirsiniz.

Aynalı Konsol Satışı

Aynalı konsol satışı en kaliteli malzeme, en uygun fiyat garantisi, sağlam ve güvenilir kargo ile yapılır. Satışı yapılan tüm ürünler sağlam, güvenilir, garantili gönderim ile sizlere ulaştırılır.