0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Hasır Ayna

Anasayfa » Hasır Ayna

Hasır ayna birçok modelleri, özellikleri, kullanım alanları kare, yuvarlak, daire, çerçeveli, halatlı, ipli duvar aynası uygun fiyatları ile satışı yapılır. Ev ve işyeri alanlarında kullanımı giderek artan hasır duvar aynası farklı çerçeve ölçü, ebat, çeşitleri ile üretilerek satılır.

Yaşam alanlarında farklı yerlerde kullanılabilir olan bu ayna modeli ince hasır ve kalın hasır olarak örülmesi ile örgü çeşidi oluşturularak yapılır. Özellikle eskitme dediğimiz tarz grubu içerisinde yer alan bu ürünler, aynı zamanda otantik ayna olarak da kullanılabilir.

Farklı ebatlarda üretilen ve satışı yapılan bu ürünler özellikle hasır yuvarlak ayna olarak yoğun bir şekilde satışı yapılır.

Satış, teknik, özellikler, içerik ve diğer tüm konularda TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden ulaşarak müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

Hasır Ayna Modelleri

Hasır ayna modelleri kare, yuvarlak, daire, çerçeveli, halatlı, ipli olarak üretilir. Renk olarak krem, koyu krem ve farklı renklerde hasır rengindedir. Özel olarak farklı desen ve motiflerde sarma yöntemi kullanılarak da model yapılır. Hasıra ek olarak halat takılarak sarkık bir görüntü vermesi sağlanarak farklı bir ürün modeli ortaya çıkarılarak sizlerin kullanımına sunulur. Aynı zamanda hasır çerçeveli ayna modelleri istediğiniz ölçülerde yapılarak satılır.

Hasır Ayna Özellikleri

Hasır ayna özellikleri;

  • Kare, yuvarlak, daire, çerçeveli, halatlı, ipli çeşitleri vardır.
  • Krem, koyu krem ve farklı renk seçenekleri vardır.
  • Hasır hasırotu, rafya ve ipin örülme şekline denir.
  • Hasırotu, rafya ve ipten üretilir.
  • 4 mm flotal ayna kullanılır.
  • Bizoteli ve bizotesiz ayna işlemesi yapılır.
  • Asılabilir, takılabilir, sarkıtma yöntemi ile kullanılabilir.
  • İstenilen ölçüde, ebatta, çapta yapılır.
  • Tüm alanlarda kullanılır.

Hasır Ayna Kullanım Alanları

Hasır ayna kullanım alanları ev, iş ve özel alanlarda bulunan tüm alanlardır. Özellikle evlerde antre, salon gibi yerler ve bu yerlerde koltuk arkası, konsol üstünde, yemek masası üstünde, dresuar üstünde kullanılır. Ev ve iş alanlarında otel, mağaza, butik mekanlarda da otantik ayna olarak kullanılabilir.

Hasır Ayna Fiyatları

Hasır ayna fiyatları ebat, ölçü durumuna göre değişiklik gösterir. Kullanılan malzeme durumu, ayna rengine göre de değişiklik gösterebilir.

Hasır Ayna Satışı

Hasır ayna satışı en uygun fiyat garantisi ile yapılarak, sağlam, güvenilir kargo ile sizlere ulaştırılır. Satılan ürünlerin tamamı parça destek kapsamındadır. Tarafınızdan kırılması halinde ürün tedarik sistemi ile parça desteği verilir.