0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Modern Ayna

Anasayfa » Modern Ayna

Modern ayna çerçeve modelleri, özellikleri, kullanım alanları, tasarımları, aynalı dresuar, konsol ve şifonyer çeşitleri, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Bu ayna modelleri modern olarak tasarlanmış olup dilediğiniz yerde kullanabilirsiniz. Mdf ve ahşap üzerine belirli kesim yöntemleri kullanılarak ortaya çıkarılan aynaların montajlanması sonucu modeller ortaya çıkarılır. Ev, işletme gibi özel alanlara önem verenlerin bu tarz aynaları daha çok tercih etmesi ile yaygın olarak kullanılmaktadır. Mekanlara şık, estetik, zarif ve modern görünüm kazandırır.

Modern aynalar cnc kesim dediğimiz yöntem ile kesilen aynaların (cam) bizoteli ve bizotesiz (ayna kenarı 6 mm ve 1 cm arası kenarlık) olarak tasarlanmış çerçevelere montajı yapılarak üretilir. Aynalar renk olarak şeffaf, füme, bronz, bakır, pembe, yeşil, eskitme, antik renklerdedir. Üretimini yaptığımız modern ayna tasarımları kendi özel tasarım ekibimiz tarafından çizilerek üretime alınır.

Üretimde kullanılan malzeme ISO, TSE kalite ve garantisine sahiptir. Tüm aynalarımız 4 mm flotal ayna olup, üretimde kullanılan makine ve teçhizatlar bilgisayar sistemine sahiptir. Bu nedenle aynada meydana gelebilecek çapak, kırılma ve diğer nedenler ortadan kalkarak uzun yıllar oksitlenme, kararma yapmadan kullanılabilir. Tüm modern ayna çeşitleri mat lake ve parlak lake boya ile boyanır. Beyaz, siyah, krem ve diğer ara renk çalışmaları yapılabilir.

Ev, işletme ve diğer tüm alanlarda kullanıma uygun tasarımlar tercih edilerek, mobilya sektörü takip edilir tüm dekoratif, varaklı, eskitme, patinalı, country, otantik ürünler göz önünde tutularak dekoratif modern ayna farklı tasarımlarla yeni ürünlerle ortaya çıkarılır. Yeniliği ve trendleri izleyerek ihtiyaçlarınız göz önünde tutulur.

Satış, modeller, içerik, özellikler ve diğer tüm konularda bizlere TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden ulaşarak detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Modern Ayna Modelleri

Modern ayna modelleri kare, dikdörtgen, oval, yuvarlak, daire şeklinde olmak üzere dekoratif olarak tek ve takım halinde farklı tarzlarda üretilerek satışı yapılır. Duvarda koltuk arkası, yemek masası üstü, dresuar üstü, konsol üstü, şifonyer üstüne tek olarak konulabilen modelleri olabildiği gibi modern aynalı dresuar, konsol, şifonyer, zigon, makyaj masası şeklinde takım halinde de modelleri vardır. Tüm modellerimize bakabilir, detaylı olarak inceleyebilirsiniz.

Modern Ayna Özellikleri

Modern ayna özellikleri;

 • Farklı ölçü ve ebatlara sahiptir.
 • Mdf’li mdf’siz olarak üretilir.
 • Kare, dikdörtgen, yuvarlak, daire, elips şeklinde yapılabilir.
 • Tek ve takımlı (dresuar, konsol) olarak üretilir.
 • Mdf, ahşap ve diğer malzeme üzerine ayna montajı yapılarak üretilir.
 • Beyaz, gümüş, altın, siyah, pembe, ceviz, krem ve farklı renklerde boyanabilir.
 • Boyada çatlama, solma, deforme olma gibi durumlar kesinlikle yaşanmaz.
 • Mat ve lake boyama yöntemi kullanılır.
 • 4 mm kalınlıkta flotal ayna kullanılır.
 • Şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır, mavi, yeşil, antik renk aynaya (cam) sahiptir.
 • Bizoteli ve bizotesiz olarak cam işleme yapılır.
 • Aynalar (cam) standart ve cnc kesim olarak kesilir.
 • Düz ve desenli (baklava, kanallı vb.) olarak aynaya (cam) işlem yapılır.
 • Koltuk arkası, yemek masası üstü, dresuar üstü, konsol üstü, şifonyer üstüne takılabilir.
 • Duvar ve boy aynası olarak kullanılabilir.
 • Tüm alanlara asılabilir, takılabilir.

Modern Ayna Kullanım Alanları

Modern ayna kullanım alanları evlerde salon, oturma odası, antre, banyo olmak üzere birçok yaşam alanlarıdır. Evlerde duvara asılan bu aynalar dresuar, konsol, sehpa, şifonyer, komidin, yemek masası üstünde kullanılır. İşletmelerde ise özellikle kafe, restaurant, mağaza, butik, otel gibi yerlerde yeme içme alanları, bekleme alanları, odalar, showroom, kabin içi, lavabo ve birçok alandır.

Modern Ayna Fiyatları

Modern ayna fiyatları ebat, ölçü, tasarım durumuna göre farklılık göstermektedir. Özel tasarımlarınız varsa bunlar için aynı zamanda fiyat teklifi veriyor, çalışmalarınızı yapıyoruz.

Modern Ayna Satışı

Modern ayna satışı belirli ölçü ve ebatlarda sağlam, güvenilir, garantili kargo ile yapılarak sizlerin kullanımına sunulması için ulaştırılır. Satışı yapılan tüm ürünler Ayna Denizi kalitesi ve güvencesinde olup tüm modern ayna satın al işlemleri için en uygun fiyat garantisi verilmektedir.