0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Plastik Ayna

Anasayfa » Plastik Ayna

Plastik ayna birçok modelleri, özellikleri, yaygın kullanım alanları, tekli ve çoklu olarak takımı, çerçeve çeşitleri en uygun fiyatları ile satışı yapılır. Ev ve işletmelerde olmak üzere birçok alanda farklı amaçlarla kullanılabilir. Dekoratif olarak zenginlik, kullanım amacı olarak günlük yaşamda yaşadığımız alanların aksesuar olarak bir parçası olmaktadır.

Bu ürünler çeşitli çerçeve desenleri ile üretilerek farklı tasarımlarla zenginleştirilerek sizlerin beğenisine sunulur. Farklı renklerde üretilebilir, istediğiniz renklerde de boyanarak kullanıma sunulur. Ölçü ve ebat olarak sınır olmaksızın üretilerek, özel ölçülerde de yapılabilmektedir.

Plastik aynalar düz ve dekoratif modellerde mat, lake, patinalı, country, eskitme boyama yöntemi kullanılarak farklı renklerde boyanır. Bu aynalar hem asılabilir hem ayaklı olarak tasarlanır, kullanıma sunulur.

Tüm plastik ayna çeşitleri sağlığa uygun malzemeden üretilerek, en kaliteli işçilikle sizlerin kullanımına sunulur. Hiçbir malzeme ve boyada kanserojen madde bulunmaz, içermez.

Satış, teknik, özellikler, içerik hakkında detaylı bilgi için TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

Plastik Ayna Modelleri

Plastik ayna modelleri düz, dekoratif, dekorlu, varaklı, desenli, özel olarak farklı çerçeve çeşitlerinde üretilir. Çerçeve olarak kare, dikdörtgen, oval, yuvarlak, daire şeklinde tekli ve takım halinde üretimi yapılır. Dekoratif olarak duvar ve boy aynası olarak kullanım şekline göre çeşitlilik gösterir. Tekli, ikili, üçlü olarak takım halinde imalatı yapılan plastik ayna takımı yapılır. Özellikle plastik üçlü ayna şeklinde üretimi yapılır.

Üretimi yapılan tüm plastik ayna çeşitleri ev ve işletmelerde birçok alanda kullanılabilir tasarıma, görünüme sahiptir. Banyolarda kullanılan plastik aynalı banyo dolabı ve seti farklı renk seçenekleri ile satılır. Dekoratif, varaklı, eskitme, patinalı, country, otantik bir görünüme sahip tüm modeller için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Plastik Ayna Özellikleri

Plastik ayna özellikleri;

 • Farklı ölçü ve ebatlara sahiptir.
 • Plastik malzemeden üretilir.
 • Beyaz, gümüş, altın, siyah, pembe, ceviz, krem ve farklı renklerde boyanabilir.
 • Çerçeve olarak kare, dikdörtgen, oval, yuvarlak, daire şeklinde üretilir.
 • Düz, dekoratif ve varaklı olarak üretilir.
 • Dekoratif, varaklı, eskitme, patinalı, country, otantik bir görünüme sahiptir.
 • 4 mm kalınlıkta flotal ayna kullanılır.
 • Şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır, mavi, yeşil, antik renk aynaya sahiptir.
 • Bizoteli ve bizotesiz olarak cam işleme yapılır.
 • Aynalar (cam) standart ve cnc kesim olarak kesilir.
 • Düz ve desenli (baklava, kanallı vb.) olarak aynaya (cam) işlem yapılır.
 • Ayaklı, ayaksız, duvar ve boy aynası olarak farklı tasarım özelliğine sahiptir.
 • Duvar, kolon, tavan vb. alanlara uygulanabilir tasarıma sahiptir.
 • Tüm alanlara asılabilir, takılabilir.

Plastik Ayna Kullanım Alanları

Plastik ayna kullanım alanları ev ve işletmelerde birçok alandır. Çocuk odası, salon, oturma odası, banyo, mutfak, antre gibi evlerin çeşitli yerler ile butik, mağaza, restaurant, kafe, otel gibi yerlerin lobi, wc, prova odası, kabin, bekleme alanları gibi yerlerde dekoratif ve duvar aynası olarak asılabilir, takılabilir.

Plastik Ayna Fiyatları

Plastik ayna fiyatları farklı ölçü ve ebatlarda göre değişiklik göstermektedir. Aynı zamanda tekli, ikili, üçlü olarak da üretilen bu ürünler farklı fiyatlandırılır.

Plastik Ayna Satışı

Plastik ayna satışı standart ölçü ve özel ebatlarda yapılarak, sizlere hızlı, sağlam, güvenilir, garantili kargo ile sizlere ulaştırılır.