0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Yasal Uyarı

Anasayfa » Yasal Uyarı

Ayna Denizi yasal uyarı olarak üretimini yaptığı modern, venedik, ahşap, ferforje ve binlerce dekoratif ayna modelin tasarım tescili olduğunu sizlere bildirir.

YASAL ZORUNLULUKLAR

  1. Tüm ürünler tasarım tesciline sahip olup, ayna tasarımları yakından ve uzaktan benzer olacak şekilde dahi izinsiz olarak üretilemez, çoğaltılamaz, kopyalanamaz, satışı yapılamaz.
  2. Tüm ayna görselleri tarafımıza ait olup, izinsiz olarak video, web, gazete, dergi, sosyal medya ve farklı mecralarda kullanılamaz.
  3.  Ayna konusunda yazılan açıklayıcı bilgi ve tanıtım amaçlı yazılmış yazılar, makaleler; görsel amaçlı hazırlanmış video tanıtımları telif hakkında sahip olup izinsiz olarak alıntı dahi yapılamaz, kopyalanamaz.
  4. Müşterilerimiz tarafından izinleri dahilinde kullanılan referans ve mutlu müşteriler adı altında çeşitli mecralarda görsellerini yayınladığımız resim, video gibi görseller 3.kişiler tarafından kullanılamaz.
  5. İş bu bilgiler dahilinde 3.kişiler burada yazan yasal zorunlulukları yerine getirmek zorunda olup, bu kapsamda olan uyarıları dinlemeyenler ve aksi şekilde davranan 3.kişilere (bireyler ve kurumlar) açılacak davalara İSTANBUL MAHKEMELERİ bakar.