0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Tablo Ayna

Anasayfa » Tablo Ayna

Tablo ayna birçok resimli ve kanvas modelleri, zengin özellikleri, yaygın kullanım alanları, farklı figür manzara çeşitleri, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Farklı ebat ve ölçülerde üretimi yapılan tablolar manzara, doğa olmak üzere farklı şekil, figür, resimlerin kanvas, bez üzerine fırça darbeli veya baskı olarak basılması ile ortaya çıkar. Ev ve işletmelerde dekoratif olarak kullanılan bu ayna modelleri birçok yerde kullanılabilir.

Tasarımsal, estetik, otantik, dekoratif, vintage, doğal bir ortam sunması açısından bu tablolu ayna çeşitleri duvarlara renk katar, farklı bir ambiyans (hava) sunar. Desen seçimi konusunda titizlikle davranıyor, modern mekanları göz önünde bulundurarak renk seçimleri, tasarımları seçiyoruz. Kanvas olarak tablolar bir ressam edasında ayna ile uyumlu olacak şekilde çizilir ve işlenir. Ev eşyası, mekan aksesuarları göz önünde tutularak ölçü, renkler sizlerin isteğine tasarlanır, yapılır. Tablolarda boyamada 3 farklı yöntem kullanılır. Bunlar kanvas (dijital baskı), unipaint (yarı yağlı boya, fırça darbeli), uygulamalı (kabartmalı, belirgin çizgi hatlı) olanlardır. Bu baskılar pamuklu veya sentetik beze yapılır.

Satış, modeller, içerik, özellikler ve diğer tüm konularda bizlere TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden ulaşarak müşteri temsilcilerinden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Tablo Ayna Modelleri

Tablo ayna modelleri resim, manzara gibi görsellerin kanvas, unipaint, uygulamalı olarak pamuklu veya sentetik beze basılması, çizimi yapılarak, üzerine ayna yapıştırılması sonucu ortaya çıkar. Tüm modellerde kullanılan malzeme sağlığa uygundur. Farklı kullanım amacına göre aynalı kanvas tablo dekoratif olarak tablolu duvar aynası, tablolu boy aynası olarak kullanılır. Enine ve boyuna olmak üzere iki farklı şekilde asılabilir. Tekli, ikili, üçlü, dörtlü, beşli ve farklı sayıda parçalarda takım halinde satılır.

Tablo Ayna Özellikleri

Tablo ayna özellikleri;

 • Farklı ölçü ve ebatlara sahiptir.
 • Pamuklu ve sentetik beze uygulanır.
 • Kanvas, unipaint, uygulamalı olarak 3 farklı baskı ve boyama yöntemi kullanılır.
 • Kare, dikdörtgen ve farklı şekillerde yapılır.
 • Tekli ve çoklu sayıda parçalı tablo şeklinde üretilir.
 • Ağaç kasa (profil) üzerine kanvas, onun üzerine ayna yapıştırılır.
 • Boyalarda herhangi bir çatlak, solma ve deforme meydana gelmez.
 • 4 mm kalınlıkta flotal ayna kullanılır.
 • Şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır, mavi, yeşil, antik renk aynaya (cam) sahiptir.
 • Bizoteli ve bizotesiz olarak cam işleme yapılır.
 • Düz ve desenli (baklava, kanallı vb.) olarak aynaya (cam) işlem yapılır.
 • Duvar ve boy aynası olarak kullanılabilir.
 • Tüm alanlara asılabilir, takılabilir.

Tablo Ayna Kullanım Alanları

Tablo ayna kullanım alanları evlerde salon, oturma odası, antre, koridor, lavabo, banyo olmak üzere günlük yaşamın birçok alanıdır. Evlerde çoğunlukla duvara asılan bu tablolu ayna çeşitleri dresuar, konsol, şifonyer, komidin, yemek masası üzerine ve koltuk arkası olarak konulabilir. İşletmelerde kafe, restaurant, mağaza, butik, otel gibi yerlerin oda, koridor, bekleme alanları, showroom, kabin içi, prova odası lobi, lavabo gibi birçok alanlarında kullanılır.

Tablo Ayna Fiyatları

Tablo ayna fiyatları ebat ve ölçü durumuna göre değişiklik gösterebildiği gibi aynı zamanda tablonun kanvas, unipaint, uygulama durumuna göre değişiklik gösterir. Tablo ve aynanın üzerinde farklı özel işlemler yapılmasına göre değişiklik gösterir. Özel çalışmalarınız için detaylı fiyat teklifi veriyor, çalışmalarınızı yapıyoruz.

Tablo Ayna Satışı

Tablo ayna satışı belirli ölçü ve ebatlarda sağlam, güvenilir, garantili kargo ile yapılarak sizlerin kullanımına sunulması için ulaştırılır.