0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ferforje Ayna

Anasayfa » Ferforje Ayna

Ferforje ayna birçok modelleri, özellikleri, kullanım alanları, metal, demir, çelik motif olarak beyaz, siyah, farklı renk, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Hayatımıza fransızcadan Fer forgé yani “dövme demir” anlamı olarak giren bu modeller, artık modern fabrikalarda gelişmiş teknolojik makinalarda üretilir. Diğer ayna çerçevelerinden farklı olarak üretilen bu ürünler içerik olarak genellikle demir malzemeden yapılır. Ürünler bükülme yöntemi ile şekillenerek, tasarımsal olarak modellemesi yapılır. Bu şekilde istenilen görünüm kazandırılarak modeller ortaya çıkarılır.

Ferforje aynalar eskitme tarz boyama teknikleri ile ayrı bir estetik ve görünüme sahip olması nedeniyle tercih edilen ayna modelleri içerisinde yer alır. Hammadde olarak demir ağırlıklı kullanılabileceği gibi aynı zamanda metal, çelik gibi ürünlerle de üretimi yapılır. Malzeme olarak 1.sınıf işçilikle tüm ferforje çerçeveleri estetik, şıklık ve tasarımsal olarak modern çizgi hatlarına sahiptir.

Satış, teknik, özellikler, renk, tasarım konusunda bizlere TEL: 0212 643 05 05 ile GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden ulaşarak detaylı olarak müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

Ferforje Ayna Modelleri

Ferforje ayna modelleri genellikle asılabilir, duvara takılabilir olarak tasarlanmış modeller olarak üretilir. Kare, dikdörtgen, daire, elips, simetrik ve farklı tarz modellemeler vardır. Etrafı desenli ve desensiz olarak üretilir. Ayaklı boy aynası olarak ferforje ayna çeşitleri üretimi de yapılır. Model olarak makyaj, boy ve birçok amaçlı ferforje ayaklı ayna çeşitleri üretilerek sizlerin beğenisine sunulur. Birçok mekanda zarif, tasarımsal görüntü vermesi açısından  tercih edilen bu ürün grubu için farklı çalışmalarımızı görebilir, tercih edebilirsiniz.

Tasarımsal olarak hem ev hem iş ortamına uygun ve uyumlu motifler, şekiller verilerek modeller ortaya çıkarılır. Modellerin tamamında farklı renk seçenekleri mevcuttur. İstenilmesi halinde ara ve ana renk çalışmaları yapılabilir. Takım halinde ferforje ayna ve dresuar olarak kombin üretilerek satışı yapılır.

Ferforje Ayna Kullanım Alanları

Ferforje ayna kullanım alanları ev, iş olmak üzere birçok yerdir. Özellikle ferforje ayna modelleri duvara asılabilir olarak yaygın bir şekilde kullanılır. Evlerde nostaljik ve eskitme tarz olarak kullanılan bu ürünler, otel, butik, mağaza gibi yerlerde tasarımsal olarak kullanılabilir. Ayaklı ferforje boy aynası olarak da tasarımı yapılan modeller, mağaza konseptine uyumlu olarak desenli, desensiz olarak yapılır.

Ferforje Ayna Özellikleri

Ferforje ayna özellikleri;

 • Demir malzemeden üretilir.
 • Desenli ve desensiz olarak tasarlanır.
 • Ayaklı ve ayaksız olarak sabit, hareketli olarak modeli vardır.
 • Hareketli olanları ayaklı boy aynalardır.
 • Kare, dikdörtgen, daire, elips, simetrik ve farklı modellerde üretimi yapılır.
 • Başta beyaz, siyah olmak üzere farklı renk gruplarında boyanabilir.
 • Eskitme renk ferforje
 • 4 mm flotal ayna kullanılır.
 • Farklı ölçü ve ebatlarda imalatı yapılır.
 • Özel ölçülerde üretilebilir.
 • Dekoratif motifli çerçeve yapılabilir.
 • İstenilen tüm alanlara zevkle asılabilir.
Ferforje Ayna Fiyatları

Ferforje ayna fiyatları ölçü, ebat, kullanılan malzemenin kalınlığı, sabit (duvar), hareketli (boy), çerçeveli, çerçevesiz, motifli, motifsiz olarak değişiklik gösterir. Detaylı olarak fiyat konusunda bilgi almak için iletişim kurabilirsiniz.

Ferforje Ayna Satışı

Ferforje ayna satışı istediğiniz tüm modeller, çeşitler, istediğiniz ebat ve ölçülerde yapılarak, sizlere güvenli, sağlam, garantili kargo ile sizlere ulaştırılır.