0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pirinç Ayna

Anasayfa » Pirinç Ayna

Pirinç ayna birçok modelleri, özellikleri, kullanım alanları, altın ve farklı renkleri, duvar çerçeveleri, sehpa çeşitleri, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılabilir. Özel tasarımlar ve ölçülerde de üretilerek yapılır. Bu ayna modeli pirinç malzeme dediğimiz bakır ve demire yakın bir üründen üretilir. Malzeme kalite olarak 1.sınıf olup, dilediğiniz yere asabilir, koyabilirsiniz. Evlerde antre, salon, banyo gibi birçok alanda kullanılabilir. İşletmelerde ise mağaza, butik, kafe, restaurant, otel gibi yerlerde oda, kabin, lobi, karşılama alanı, showroom ve birçok yerde kullanılabilir. Dekoratif olarak istediğiniz yerde tasarımsal olarak sergileyebilir, altın ve gümüş renk olmak üzere farklı renk seçenekleri olarak da üretilir. Üretimi yapılan bu ürünler ve kullanım amacına göre dekoratif olarak duvar, boy, sehpa ve zigon takımı olarak üretilir.

Tasarım, estetik ve şıklık olarak evlerimize her geçen gün daha önem vermekteyiz. Özellikle günlük yaşamda kullanılan aksesuarların yaygınlaşması ile birlikte aynalı pirinç sehpa modelleri biraz daha günlük yaşamımıza girmeye başlamıştır. Üretimi yapılan bu ürünler tek tek, ikili, üçlü ve dörtlü olarak takım halinde de yapılır.

Satış, özellikler, içerik, modeller ve diğer tüm konular için TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden ulaşarak tüm konularda müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

Pirinç Ayna Modelleri

Pirinç ayna modelleri aynalı olarak dekoratif olarak duvar, boy, sehpa ve zigon takımı şeklinde üretilir. İsteğe bağlı olarak aynalı pirinç zigon olarak çoğunlukla ikili, üçlü, dörtlü olarak imalatı yapılır, sizlerin beğenisine sunulur. Özellikle büyüklük olarak farklı ölçü ve ebatlarda tercih edilen modeller arasında yer alan pirinç boy aynası çeşitleri, mükemmel bir estetik ve kalite sunmaktadır.

Üretimi eski zamanlarda başlamak üzere günümüze kadar gelmiş birçok eski pirinç ayna ve antika pirinç ayna satışı yapılır. Ürün yelpazesi olarak eski ve yeni olmak üzere motif olarak farklılığı isteyenler için tüm modelleri bulunduruyor, sizlerin kullanımına sunuyoruz.

Pirinç Ayna Özellikleri

Pirinç ayna özellikleri;

 • Farklı ölçü ve ebatlara sahiptir.
 • Dekoratif olarak duvar, boy, sehpa ve zigon şeklinde üretilir.
 • Pirinç (bakır ve demir benzeri hammadde) malzemeden üretilir.
 • Altın ve gümüş renk olarak imalatı vardır.
 • Sağlığa uygun olup, kanserojen madde içermez.
 • Düz, dekoratif ve varaklı olarak üretilir.
 • Dekoratif olarak duvar, boy, sehpa ve zigon takımı
 • 4 mm kalınlıkta flotal ayna kullanılır.
 • Şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır, mavi, yeşil, antik renk aynaya (cam) sahiptir.
 • Bizoteli ve bizotesiz olarak cam işleme yapılır.
 • Aynalar (cam) standart ve cnc kesim olarak kesilir.
 • Tüm alanlara uygulanabilir.

Pirinç Ayna Kullanım Alanları

Pirinç ayna kullanım alanları asılabilir, takılabilir tüm alanlardır. Ev ve işletmelerde dekoratif olarak konsept, modern, avangard, vintage mekanlar yaratılması için kullanmak istediğiniz her yerdir. Dekorasyona en uygun çerçeve modellerini sizler için tasarlıyoruz. Dilediğiniz ölçülerde, ebatlarda üretimi yapılarak ev ve işletmelerde antre, karşılama alanları, lobi, kullanış olarak prova amaçlı kabin içerisinde, dekoratif olarak farklı yerlerde kullanılır. Kimi zaman dekorasyon kimi zamanda kullanım amaçlı olarak dilediğiniz yere asabilirsiniz.

Pirinç Ayna Fiyatları

Pirinç ayna fiyatları ölçü, ebat, ürünün dekoratif ve kullanım amacına göre değişiklik gösterir. Aynı zamanda çerçeve tasarımı, işçilik durumuna göre özel olarak çalışılması durumunda farklı fiyat seçenekleri verilebilir. Detaylı bir şekilde bilgi almak için bizlere ulaşabilir, tüm modellerin fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Pirinç Ayna Satışı

Pirinç ayna satışı standart ölçü ve özel ebatlarda tüm modeller için yapılarak, hızlı, sağlam, güvenilir kargo ile sizlere ulaştırılır.