0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

El Aynası

Anasayfa » El Aynası

El aynası birçok modelleri, özellikleri, kullanım alanları, büyüteçli, ayaklı, kapaklı, gümüş, deri, plastik çeşitleri, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Günlük yaşamın vazgeçilmez bir parçası olan aynalar aynı zaman kişisel olarak yanımızda taşıdığımız ufak tefek ev eşyası, aksesuar ve model olarak karşımıza çıkar. Bu aynalar ebatlarının ve ölçülerinin küçülmesi ile birlikte çanta, cep gibi yerlere girerek günlük yaşamımızın bakım noktasında ihtiyacını giderir.

Günlük yaşamda fazlaca artan kişisel ürünler, çevresel nedenlerle birlikte bu kişisel ürünlerin pratik bir şekilde yanımızda taşınmasını zorunlu kıldı. Ayna Denizi olarak çanta, cep gibi yerlerde taşınabilir el aynası üremini yapıyor, hem perakende hem de toptan el aynası satışı yapıyoruz.

Satış, teknik, özellikler, renk, tasarım, içerik, diğer tüm konularda TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden ulaşarak müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

El Aynası Modelleri

El aynası modelleri farklı ebatlarda, ölçülerde normal, büyüteçli, ayaklı, ayaksız, kapaklı, gümüş, plastik, krom, metal, deri olarak farklı çeşitlerde üretilir, sizlerin beğenisine sunulur. Dekoratif olarak ışıklı ve ışıksız üretilir. Tüm el aynası modelleri 1.sınıf malzemeden yapılır. Düz, desenli, dekoratif çerçeve kullanılır. İstenilmesi halinde taşlı burgu olarak da farklı dekoratif desen, işlem ve tasarım olarak farklı modeller satılır. Aynalar düz olarak 4 mm flotal ayna, 2 mm büyüteç ayna olarak da aynı kalınlık ve farklı kalınlıklarında üretilir. Tüm modeller ISO, TSE kalite standartlarına uygun olarak garantili üretilir.

El Aynası Özellikleri

El aynası özellikleri;

  • Farklı ölçü ve ebatlara sahiptir.
  • Ergonomik olup, kişisel bakım ve ihtiyaca göre tasarlanır.
  • Büyüteçli ve büyüteçsiz olarak iki farklı cam özelliğine sahiptir.
  • Işıklı ve ışıksız (led) içeriğe sahiptir.
  • Ayaklı ve ayaksız olarak farklı çeşitlere sahiptir.
  • Gümüş, krom, polyester, plastik, çerçevelidir.
  • Deri kaplama makyaj aynası olarak üretilir.
  • Altın, gümüş, beyaz, pembe ve farklı çerçeve renkleri vardır.
  • Aynı zamanda çerçevesiz olarak da üretimi yapılabilir.

El Aynası Kullanım Alanları

El aynası kullanım alanları kişisel bakım, organizasyon, kozmetik olmak üzere farklı amaç, iş alanı ve yerlerdir. Kına, düğün organizasyonlarına yönelik olarak farklı tasarımsal gümüş renk el aynası, küçük el aynası satışı yapılır. Seyahat, günlük yaşamda rahatlıkla kullanılabilir çanta el aynası üretimi, satışı da yapılır.

El Aynası Fiyatları

El aynası fiyatları ölçü, ebat, küçük, büyüklük, çerçeve özelliğine göre değişiklik göstermektedir. Ürün malzemesi olarak gümüş, krom, polyester, plastik çerçeve olarak da fiyat farkı vardır. Bizlere iletişim bilgilerinden ulaşarak detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

El Aynası Satışı

El aynası satışı istediğiniz çerçeve rengi ve malzemesinden üretilerek güvenilir, sağlam, garantili kargo güvencesi ile sizlere ulaştırılır.