0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Sticker Ayna

Anasayfa » Sticker Ayna

Sticker ayna birçok modelleri, özellikleri, kullanım alanları dekoratif saat, harf, kelebek, kare set duvar ayna çeşitleri, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Bu ayna modelleri duvara yapıştırılabilir olarak ikili, üçlü ve çoklu adetlerde takım halinde set şeklinde üretilir, sizlerin beğenisine sunulur. Pleksi denilen pleksiglass (plexiglass) malzemeden üretilir. Özel ölçülerde, özel çizimlerle hazırlanan tasarımlar cnc lazer kesim makinelerinde özenle kesilerek tekli ve set halinde üretilir. Ev ve işletmelerde birçok alanda kullanılan bu ürünler bulunduğu alanda mükemmel bir görüntü, dekoratif olarak şık, estetik bir görünüm sağlar. Göz zevkinize uygun birçok tasarımı duvarlarınıza yansıtabilir, sergileyebilirsiniz.

Bu ürünler dekoratif sticker ayna olarak farklı tasarımlarda üretilir. Model olarak farklı figürlerde yapılarak farklı adetlerde takım halinde de parçalı olarak tasarlanır ve yapıştırılır. Bu ürünlerin arka tarafında bulunan yapışkanlı kısmın etiketinin çıkarılması ile dilediğiniz yere uygulaması yapılır. Ayna renk olarak şeffaf, füme, bronz, bakır renk olup 1 mm, 2 mm, 3 mm kalınlığındadır. Camlara göre el kesmesine karşı daha güvenli olduğu için özellikle çocuk odalarında tercih edilir. Aynanın arka sır olan yerde dökülme meydana gelmez. İnsan sağlığına uygun olup kanserojen madde içermez.

Satış, özellikler, içerik ve tüm siparişleriniz için bizlere TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden ulaşarak müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

Sticker Ayna Modelleri

Sticker ayna modelleri dekoratif duvar aynası, kapı süsü, yazı, harf ve şekil olarak farklı tasarımlarda üretilerek satışı yapılır. Üretimi yapılan sticker ayna çeşitleri saat, harf, sayı, kelebek, kalp, yıldız, kare kare, daire, yuvarlak, altıgen, farklı şekiller ve hayvan figürleri olarak üretilir. akrilik veya vinil duvar aynası olarak da bilinir. Bu ürünler arasında en çok tercih edilen ürün grubu içerisinde sticker aynalı saat ile aynalı sticker harf gösterilebilir.

Sticker Ayna Özellikleri

Sticker ayna özellikleri;

  • Pleksi, akrilik türü vinil malzemeden üretilir.
  • Farklı ölçü ve ebatlara sahiptir.
  • Duvar aynası, kapı süsü, yazı, harf ve şekil olarak farklı tasarımlarda üretilir.
  • Kare, dikdörtgen, yuvarlak, daire, elips, farklı şekil ve figürlerde yapılabilir.
  • 1 mm, 2 mm, 3 mm kalınlığındadır.
  • Şeffaf, füme, bronz, bakır renk aynadır.
  • Cnc makinelerle kesilir.
  • Arkası kuvvetli yapışkanlı ve etiketlidir.
  • Tüm alanlara asılabilir, takılabilir.

Sticker Ayna Kullanım Alanları

Sticker ayna kullanım alanları evlerde çoğunlukla kullanılan bu ürünler salon, oturma odası, çocuk odası, mutfak gibi yerlerde duvara yapıştırılarak kullanılır. İşletmelerde butik, mağaza, restaurant, kafe gibi yerlerde dekoratif sticker duvar aynası olarak asılabilir, takılabilir. İsteğe bağlı olarak kapı üzerine süs şeklinde yapıştırılarak da kullanılabilir. Bu ayna modelleri çerçeveli olarak da kullanılabilir. Düğün ve kına organizasyonlarında kullanılabilir. Hediyelik eşya yapımında aynı zamanda kullanılan bu ürünler farklı kesimlerle şekiller oluşturularak sizlerin beğenisine sunulan eşyalar haline getirilir.

Sticker Ayna Fiyatları

Sticker ayna fiyatları farklı ebat ve ölçülerde değişiklik gösterebilir. Aynı zamanda üzerine yazı ve benzeri işlemlerin yapılması halinde fiyat farklılıkları olabilir. Sticker aynalar dekoratif olarak birden çok sayıda takım halinde olduğu için ebat ve sayı olarak da fiyat farkı oluşturur. Tüm fiyatlar hakkında bilgi alabilir, özel ölçülerde farklı tasarım işleriniz içinde bizlerden fiyat teklifi alabilirsiniz.

Sticker Ayna Satışı

Sticker ayna satışı belirli ölçü ve ebatlarda hızlı, sağlam, güvenilir, garantili kargo ile yapılarak sizlere ulaştırılır.