0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Aynalı Saat

Anasayfa » Aynalı Saat

Aynalı saat birçok modelleri, çeşitleri, özellikleri, farklı renk desenleri, vintage ve dekoratif görünümü, en uygun fiyatları ile satışı yapılır. Ev ve işyeri için kullanıma uygun olan tüm aynalı saatler, en kaliteli malzemeden üretilir. Saat mekanizması kaliteli olup ithaldir. Kullanım amacına göre dekoratif olarak da kullanılır.

Bugün saatler dekoratif yaşam ve çevresel şartlara göre estetik, şık, zarif mekanlar ortaya çıkarılması anlamında birçok mekanda vazgeçilmez bir tercih haline gelmiştir. Aynanın saatlere kattığı hava, tarz ve vintage görünümü evinizin, işyerinizin havasını değiştirecektir.

Satış, özellikler, diğer tüm konularda TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden müşteri temsilcileri ile görüşebilir, detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Aynalı Saat Modelleri

Aynalı saat modelleri şeffaf, füme, bronz, antik eskitme ayna olarak latin ve roma rakamlı olarak farklı seçenekleri ile satılmaktadır. Modellerin tamamı ISO, TSE kalitesine uygundur. Uluslararası standartlarda üretilmiş olan bu saatler en kaliteli malzeme, aksesuar ve parçalardan üretilir.

Tüm saat modelleri estetik, tasarımsal, dekoratif, vintage bir görüntüye sahip olup, özel olarak tasarlanır. Tüm ev saati modelleri, işyeri saat modelleri tüm alanlara uygun olarak tasarlanır.

Aynalı Saat Özellikleri

Aynalı saat özellikleri;

  • 50 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm ve üzeri çaplarda yapılır.
  • Şeffaf, füme, bronz, eskitme, pembe, bakır renkte aynadan üretilir.
  • Latin, roma ve farklı rakamlar ile numaralandırılır.
  • 4 mm flotal ayna kullanılır.

Aynalı Saat Kullanım Alanları

Aynalı saat kullanım alanları tüm ev ve işyeri olmak üzere hemen hemen tüm yerlerdir. Aynalı duvar saati olarak aynadan üretilen saatlerimizin kullanım alanları sizlerin ev ve işyerinde antre, salon, mutfak gibi alanlar; işyeri olarak kafe, restaurant, mağaza, otel gibi yerlerdir.

Aynalı Saat Fiyatları

Aynalı saat fiyatları ölçü ve ebata göre değişiklik göstermektedir. Tüm fiyatlar için iletişime geçerek bizlere ulaşabilir, özellikler, teknik konularda bilgi alabilirsiniz.

Aynalı Saat Satışı

Aynalı saat satışı farklı modeller, çeşitler, ölçülerde yapılır. Tüm ürünlerimizde bulunan mekanizma, yedek parçalar garanti kapsamındadır.