0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Pencereli Ayna

Anasayfa » Pencereli Ayna

Pencereli ayna birçok modelleri, özellikleri, kullanım alanları, dekoratif, ahşap, ferforje duvar aynası beyaz, farklı renk, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Dekoratif olarak yaşam alanlarında farklı bir tarz ve tasarımsal görünüm vermesi açısından tercih edilir. Farklı malzeme ve boyama tekniği ile üretilen bu ürünler bulunduğu yerde istenilen farklı farklı pencere görünümünü verir. Kimi zaman bir evde kimi zaman da bir işletmede kullanılan bu ayna çeşidi, vintage, dekoratif, otantik ortamlar yaratması açısından tercih edilir. Yaşadığınız yer ve çalıştığınız mekanlarda mimari olarak tasarımlar yaratmak, neziz, şık ortamlar için pencere ayna çeşitleri tercih edebilirsiniz.

Üretimini yaptığımız pencere ayna ürünleri farklı ebat ve ölçülerde mdf, ahşap, polyester, demir, krom, pirinç, plastik, poliüretan malzemeden üretilir. Üretimi yapılan ürünler 1.sınıf kalitede olup farklı renklerde boyanabilir. Bu boyama işlemi mat, lake, soft (pudra), eskitme renklerde yapılabilir. Modellerin üzerinde bulunan aynalar (cam) şeffaf, füme, bronz, eskitme ve farklı renk kalitede flotal aynadır. En çok tercih edilen modeller arasında yer alan beyaz pencereli ayna üretimi ferforje olarak mat, eskitme olacak şekilde üretilerek kullanıma sunulur.

Satış, özellikler, içerik, çeşitler ve diğer tüm detaylı bilgiler için TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden ulaşarak müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

Pencereli Ayna Modelleri

Pencereli ayna modelleri sabit olarak ortadan iki kanatlı olarak açılır ve sabit şekilde bütünleşik modeli olmak üzere iki farklı şekilde üretilir. Tarz ve model olarak üst kısmı yarım daire olacak şekilde farklı ahşap oyma veya kesim olarak tasarlanır. Özellikle ahşap pencere ayna ve ferforje pencere ayna çeşidi olarak en çok tercih edilir. Diğer tüm çeşitler için detaylı bilgi alabilir, tüm modellerimize detaylı olarak bakabilirsiniz.

Pencereli Ayna Özellikleri

Pencereli ayna özellikleri;

  • Farklı ölçü ve ebatlara sahiptir.
  • Ortadan açılır olarak iki kanatlı ve sabit şekilde bütünleşik olarak üretilir.
  • Mdf, ahşap, polyester, demir, ferforje, krom, pirinç, plastik, poliüretan malzemeden üretilir.
  • Beyaz, pembe, mavi, sarı, eskitme ve farklı renklerde boyanabilir.
  • Mat, lake, patinalı, country, eskitme, soft (pudra boyama) yöntemi kullanılır.
  • Düz, dekoratif ve varaklı olarak üretilir.
  • 4 mm kalınlıkta flotal ayna kullanılır.
  • Şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır, mavi, yeşil, antik renk aynaya (cam) sahiptir.
  • Bizoteli ve bizotesiz olarak cam işleme yapılır.
  • Tüm alanlara uygulanabilir.

Pencereli Ayna Kullanım Alanları

Pencereli ayna kullanım alanları evlerde antre, salon, oturma odası, salon, mutfak, çocuk odası gibi yerlerde kullanılır. Tasarım ve dekoratif olarak koymak istediğiniz tüm alanlarda kullanabilirsiniz. İşletmelerde kafe, butik, mağaza, restaurant, otel gibi yerlerde oda, kabin, lobi, karşılama alanı, showroom gibi birçok alanda kullanılabilir, dilediğiniz yere peyzaj, mimari olarak dekoratif pencereli ayna koyabilirsiniz.

Pencereli Ayna Fiyatları

Pencereli ayna fiyatları ölçü, ebat ve kullanılan malzeme (ferforje, ahşap, mdf vb.) durumuna göre değişiklik gösterir. Tüm fiyatlar hakkında detaylı olarak bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Pencereli Ayna Satışı

Pencereli ayna satışı standart ve farklı ölçülerde tüm farklı çeşitlerde yapılarak güvenli, kaliteli, sağlam kargo ile sizlere ulaştırılır.