0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Aynalı Dresuar

Anasayfa » Aynalı Dresuar

Aynalı dresuar birçok modelleri, çeşitleri, özellikleri, kullanım alanları, düz lükens ayaklı, çekmeceli, çekmecesiz olarak uygun fiyatları ile satışı yapılır. Evlerin vazgeçilmez tercihi olan genellikle mobilya grubu içerisinde yer alan dresuarlar çeşitli ölçülerde ve ebatlarda ayna ile kaplaması yapılarak sizlerin beğenisine sunulur. Ayna Denizi olarak aynı zamanda sizlere ait ürünlerinize dresuar ayna kaplama uygulaması yapılır. Antre, salon, birçok yerde kullanılan bu dekoratif ve kullanışlı ürünlerin birçok ölçü ve ebatlarda üretimi yapılmaktadır.

Satış, özellikler, diğer tüm konularda TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden müşteri temsilcileri ile görüşebilir, detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Aynalı Dresuar Modelleri

Aynalı dresuar modelleri farklı ebatlarda, ölçülerde olmak üzere çekmeceli, çekmecesiz olarak iki modelde, çeşitte yapılmaktadır. Lükens ve düz ayaklı olarak farklı tipte üretilmektedir. Özel üretim yaptığımız lükens ayaklı dresuar modeli, dekoratif modern bir görüntü vermesi açısından en çok tercih edilenler arasında yer alır. Üretimi yapılan dresuar modelleri imalatta kullanılan ayna diğer tüm modellerimizde kullandığımız gibi 4 mm flotal aynadır.

Tasarımsal ve estetik görüntüye sahip modelleri, şık, zarif, dekoratif olarak birçok yerde rahatlıkla sergileyebileceğiniz görüntüye sahiptir.

Aynalı Dresuar Özellikleri

Aynalı dresuar özellikleri;

  • Çekmeceli ve çekmecesiz olarak üretilir.
  • Düz ve lükens ayaklı olarak farklı çeşittedir.
  • Şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır renkte aynadan kaplanır.
  • 90 cm, 100 cm, 110 cm, 120 cm genişliğinde ölçülerde yapılır.
  • İstenilmesi halinde genişlik olarak 120 cm üstü genişliğinde ölçülerde de yapılmaktadır.
  • Yükseklik en az 80 cm ve üzeri yapılmaktadır.
  • İstenilmesi halinde yükseklik 80 cm üstü yüksekliğinde ölçülerde de yapılmaktadır.
  • 4 mm flotal ayna kullanılır.

Aynalı Dresuar Kullanım Alanları

Aynalı dresuar kullanım alanları evlerin antre, salon, oturma odası gibi birçok alanlardır. Modern, dekoratif yaşamın hayatımıza girmesi sonucu artık birçok alanda da kullanılmaya başlanmıştır. Bunu kimi zaman otel lobisinde, düğün salonlarında, restaurant girişlerinde görmekteyiz.

Aynalı Dresuar Fiyatları

Aynalı dresuar fiyatları ölçü, ebat, kullanılan aynanın çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Tüm fiyatlar için iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Aynalı Dresuar Satışı

Aynalı dresuar satışı en kaliteli malzeme, en uygun fiyat garantisi ile yapılır. Satın aldığınız tüm ürünler hızlı, sağlam, güvenilir kargo ile sizlere ulaştırılır.