0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Kütük Ayna

Anasayfa » Kütük Ayna

Kütük ayna birçok dekoratif modelleri, özellikleri, ev, işyeri kullanım alanları ahşap, meşe, kayın, ceviz, ağaç çeşitleri uygun fiyatları ile satışı yapılır. Farklı tasarımları ile ev, iş, farklı alanlarda doğal bir ortam yaratmak isteyenler için tasarlanan kütük ayna çeşitleri en kaliteli malzeme ve işçilik ile üretilir. Evlerde ağaç ve doğa ruhunu yansıtması açısından otantik bir ortam, mobilyalar için uyumlu bir ayna modeli olarak istediğiniz yere asabilirsiniz. Salon, oturma odası, banyo ve diğer birçok yerde kullanılan ahşap model aynalar aynı zamanda restaurant, kafe, otel gibi yerlerde butik işletmelerde kullanılır.

Tüm kütük modelleri çürüme, bozulma, küflenme ve farklı türde bozulmalara karşı yüzeysel olarak işlem görmektedir. Bu işlemler sağlığa uygun olup kesinlikle kanserojen madde içermez.

Satış, ürün, içerik, özellik, renk, malzeme, tasarım konusunda TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden ulaşarak müşteri temsilcilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Kütük Ayna Modelleri

Kütük ayna modelleri kare, dikdörtgen, oval, yuvarlak, elips, simetrik, farklı kesimlerde, ahşap renk çeşitleri üretilir. Bu ürünler aynı zamanda ahşap ayna modelleri olarak da bilinmektedir. Ahşap tarz eşyalara uyumlu olarak istediğiniz ve dilediğiniz yerde sergileyebileceğiniz modeller üretilir. Renk, desen konusunda kayın ve meşe olarak farklı ağaç damarları dediğimiz şekilde beğeninize göre üretilebilir, ürünlerimizi satın alabilirsiniz.

Butik oteller için ayna, otantik oteller için ayna aradığınızda çeşitlerimize bakabilir, konseptinize uygun ve müşterilerinizin hayal edemeyeceği ortamlar yaratmanızı sağlayabilirsiniz.

Kütük Ayna Özellikleri

Kütük ayna özellikleri;

 • Ahşap, meşe, kayın, ceviz ağaç çeşitlerinden üretilir.
 • Kare, dikdörtgen, oval, yuvarlak, elips, simetrik olarak farklı şekillerde tasarlanır.
 • Ayna renk olarak şeffaf, füme, bronz, bakır, pembe, yeşil, mavi, eskitme, antik renklerde olabilir.
 • Bizoteli ve bizotesiz olarak yapılır.
 • Düz ve desenli (baklava, kanallı vb.) olarak aynaya (cam) işlem yapılabilir.
 • Tüm özel ölçü ve ebatlarda üretim yapılır.
 • 4 mm flotal ayna kullanılır.
 • Cilalı ve cilasız olarak işlem yapılabilir.
 • El yapımı olarak üretilir.
 • Tüm alanlara (ev, iş) asılabilir, takılabilir.
 • Banyo ve wc gibi alanlarda nem, su buharı gibi dış etkenlere karşı dayanıklıdır.

Kütük Ayna Kullanım Alanları

Kütük ayna kullanım alanları yemek masası, yemek konsolu, dresuar üstüne asılan bu aynalar aynı zamanda salon, oturma odası, banyo, lavabo, wc gibi yerlerde de kullanılabilir. Tüm modeller farklı işletmelerde tasarımsal olarak kullanılabilir, özel tasarımlarla otantik ortam sağlanabilir.

Butik işletmelerde özellikle kafe, restaurant, otel, hotel, butik, mağaza gibi mekanlarda farklı ortamlarda antre, oda, lobi, müşteri karşılama, bekleme alanları, yeme içme yerlerine, banyo, wc gibi yerlerde kütük ahşap ayna modelleri kullanılır. Dekoratif ve tasarımsal olarak dekorasyon amaçlı birçok yerde sizlerin gözüne hoş gelen, zevkinize en uygun yerlerde kullanılabilir.

Kütük Ayna Fiyatları

Kütük ayna fiyatları ahşap, meşe, kayın, ceviz, ağaç çeşitlerine göre ve farklı ölçü, ebatlara göre değişiklik gösterir. Tüm modeller ve çeşitler için detaylı olarak fiyat bilgisi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Kütük Ayna Satışı

Kütük ayna satışı farklı ebat, ölçü ve modellerde yapılarak güvenli, sağlam, garantili kargo ile ulaştırılır. Bizleri arayarak dekoratif ve dekorasyon konusunda fikirler için danışabilir, iletişim kurarak ürün satın alabilirsiniz.