0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Aynalı Komidin

Anasayfa » Aynalı Komidin

Aynalı komidin birçok modelleri, çeşitleri, özellikleri, kullanım alanları, çekmeceli, çekmecesiz farklı ayna seçenekleri, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Genellikle evlerde yatak odasında elbise ve diğer eşyaların konulması için tasarlanmış olan mobilya grubu içerisinde yer alır. Modern ve dekoratif olarak şık bir görüntü sağlamak amacıyla tercih edilir. Ayna çeşidi olarak şeffaf, bronz, füme, eskitme, antik renklerle tüm komidinler kaplanarak kullanıma sunulur.

Satış, özellikler, diğer tüm konularda TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden müşteri temsilcileri ile görüşebilir, detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Aynalı Komidin Modelleri

Aynalı komidin modelleri çekmeceli ve çekmecesiz olarak iki farklı seçenekte üretilir. tekli, İkili, üçlü ve düz çekmece çeşitleri mevcuttur. Yatak başında sağda ve solda olacak şekilde takım halinde üretilir. Düz ve lükens ayaklı olarak yapılabilmektedir. En çok tercih edilen lükens ayaklı komidin olup, dekoratif olarak en iyi çeşitler arasındadır. Kendi içinde aynı zamanda farklı ayna modelleri ile kaplanır. Kaplamalarda kullanılan aynalar flotal aynadır. Genel ve lokal olarak ayna kaplamalı çeşitleri vardır. Tüm komidin modelleri en kaliteli malzeme ile üretilerek, 1.sınıf işçilik ile kaplaması yapılarak satışa sunulur.

Aynalı Komidin Özellikleri

Aynalı komidin özellikleri;

  • Çekmeceli ve çekmecesiz olarak üretilir.
  • Farklı çekmece seçenekleri mevcuttur.
  • Şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır renkte aynadan kaplanır.
  • 50 cm, 60 cm ve farklı genişliğinde ölçülerde yapılır.
  • 60 cm, 70 cm, 80 cm ve farklı yüksekliklerde ölçülerde yapılır.
  • 4 mm flotal ayna kullanılır.

Aynalı Komidin Kullanım Alanları

Aynalı komidin kullanım alanları genellikle ev, otel gibi yerlerdir. Vintage dediğimiz dekoratif tarz evlerde yoğun olarak kullanılır. Evlerde yatak odalarında yatağın iki başında ikili komidin takımı halinde satılır. Otel odalarında da evde olduğu gibi kullanılır.

Aynalı Komidin Fiyatları

Aynalı komidin fiyatları ebat, ölçü, kullanılan aynanın çeşidine göre farklılık göstermektedir. Tüm fiyatlar için iletişime geçerek detaylı bilgi alabilir, bizlere ulaşarak tüm komidinler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Ayanlı Komidin Satışı

Aynalı komidin satışı en kaliteli malzeme, en uygun fiyat garantisi, güvenilir, hızlı, sağlam kargo ile tarafınıza ulaştırılır. Satın almak istediğiniz ürünlerin satışı konusunda iletişim bilgilerimizden detaylı olarak bilgi edinebilirsiniz.