0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Aynalı Sehpa

Anasayfa » Aynalı Sehpa

Aynalı sehpa birçok modelleri, çeşitleri, özellikleri, kullanım alanları, mdf, ferforje, paslanmaz krom üstü kaplama olarak uygun fiyatları ile satışı yapılır. Evlerde kullanılan bu ürünler en çok tercih edilen ev aksesuarları arasında yer almaktadır. Çoğunlukla sehpa diye tabir edilen ürünler zigon ile karıştırılmaktadır. Aslında sehpa ve zigonlar kullanım olarak benzer ürünlerdir. Sehpalar orta sehpa olarak çoğunlukla bilinir. Geniş ve evin salon, oturma odasında orta tarafta durur. Burada hem aynalı orta sehpa hem aynalı zigon şeklinde kullanılan modelleri bir arada karıştırılmaması için anlatacağız.

Tekli, ikili, üçlü olarak imalatı yapılan dekoratif modeller, sehpa takımı olarak sizlerin kullanımına sunulur. Farklı ölçü ve ebatlarda üretimi yapılır. Ayna olarak şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır renkleri kullanılır. Tasarımı, kaplaması, uygulaması tarafımıza ait olan bu ürünler şık, modern, vintage bir görüntüye sahiptir. Aynı zamanda kullanmış olduğunuz sehpalara ayna kaplaması yapılmaktadır.

Satış, özellikler, diğer tüm konularda TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden müşteri temsilcileri ile görüşebilir, detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Aynalı Sehpa Modelleri

Aynalı sehpa modelleri, farklı ebatlarda, ölçülerde olmak üzere tekli, ikili, üçlü olarak üretilmektedir. Takım halinde yapılabildiği gibi aynı zamanda tekli olarak orta sehpa modeli tarzında imalatı yapılır. Aynalı sehpa modelleri düz, lükens ayaklı sehpa olarak iki farklı ayaklığa sahiptir.

Tüm sehpa modelleri tasarımsal olarak şık ve zarif bir görüntüye sahip olup, evinize mükemmel bir estetik katmaktadır.

Aynalı Sehpa Özellikleri

Aynalı sehpa özellikleri;

  • Genişlik olarak 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm, 110 cm, 120 cm ve üstü ölçülerde yapılır.
  • Yükseklik olarak 40 cm, 50 cm, 60 cm, 70 cm ve üstü ölçülerde yapılır.
  • Düz ve lükens ayaklı olarak iki farklı çeşittir.
  • Tekli orta sehpa olabildiği gibi, ikili, üçlü, dörtlü takım olarak zigon şeklinde de üretilir.
  • Şeffaf, bronz, füme, eksitme, pembe, bakır renkte aynadan kaplanır.
  • Diğer tüm ürünlerde olduğu gibi 4 mm flotal ayna kullanılır.

Aynalı Sehpa Kullanım Alanları

Aynalı sehpa kullanım alanları evlerde bulunan salon, oturma odası yerleridir. Evlerde dekoratif olarak ayrı bir tarz oluşturmak isteyenler, ayna konusunda ilgisi olanlar için vazgeçilmez bir tercihtir. Otel, restaurant, kafe gibi yerlerde bulunan karşılama alanı, lobi gibi alanlarda dekoratif olarak kullanılmaktadır.

Aynalı Sehpa Fiyatları

Aynalı sehpa fiyatları ölçü, ebat, kullanılan aynanın çeşidine göre değişiklik göstermektedir. Tüm fiyatlar için iletişime geçerek detaylı bilgi alabilirsiniz.

Aynalı Sehpa Satışı

Aynalı sehpa satışı, en kaliteli malzemeden üretilerek, sağlam ve güvenilir kargo ile yapılarak, sizlere ulaştırılarak, kullanımınıza sunulur.