0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Aynalı Zigon

Anasayfa » Aynalı Zigon

Aynalı zigon birçok modelleri, çeşitleri, özellikleri, kullanım alanları mdf, ferforje, paslanmaz krom üstü kaplama olarak uygun fiyatları ile satışı yapılır. Evlerde kullanılan zigon takımları, sehpa takımları olarak da bilinen üçlü, dörtlü sunum yapılan ufak masalarıdır. Genellikle salon, oturma odası gibi yerlerde kullanılır. Dekoratif ve tasarımsal olarak ferforje, paslanmaz krom olarak yaygın bir şekilde kullanılmaya başlanmıştır. Evlerde aynalı paslanmaz krom zigon, vintage tasarım olarak şık, estetik, zarif olması açısından tercih edilir. Aynı zamanda farklı amaçlar için butik otel, mağaza, yeme içme yerlerinde kullanılmaktadır.

Tekli, ikili, üçlü, dörtlü olarak imalatı yapılan dekoratif zigon takımları, 1.sınıf işçilik ve malzeme ile üretilerek sizlerin kullanımına sunulur. Farklı ölçü ve ebatlarda üretilen bu dekoratif ayna modelleri, şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe ve bakır renklerinde kaplanır.

Sunum olarak evlerde kullanımı yaygın hale gelen zigonlar, ayna ile ayrı bir tarz, estetik, şık bir görünüme sahip olmaktadır. İster bizoteli ister düz kesim ayna ile kaplaması yapılır.

Satış, içerik, özellikle, tasarım gibi tüm konularda TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden müşteri temsilcileri ile detaylı olarak görüşebilir, tüm ürünler hakkında bilgi alabilirsiniz.

Aynalı Zigon Modelleri

Aynalı zigon modelleri, farklı ebatlarda, ölçülerde, olmak üzere düz ayaklı, lükens ayaklı olarak tekli, ikili, üçlü, dörtlü olarak üretilmektedir. Ürünler tekli olarak yapılarak, istediğiniz ayna çeşidi ile kaplaması da yapılabilmektedir. Vintage dekoratif yaşamın evlere kazandırdığı model olan lükens ayaklı zigon en çok tercih edilen modeller arasındadır. Tüm zigon modelleri 1.sınıf mdf, ahşap malzemeden yapılır.

Tüm modellerimiz evlerinize, özel yaşam alanlarınıza farklı bir atmosfer katarak şık ve zarif bir görünüm kazandırmaktadır.

Aynalı Zigon Özellikleri

Aynalı zigon özellikleri;

  • Düz ve lükens ayak olarak iki farklı modelde üretilir.
  • Tekli, ikili, üçlü, dörtlü olmak üzere 4 farklı çeşittir.
  • Şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır renkte aynadan kaplanır.
  • Genişlik olarak 30 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm, 70 cm ve üzeri ölçülerde yapılır.
  • Yükseklik olarak 50 cm, 60 cm, 70 cm ve üzeri ölçülerde yapılır.
  • Tüm zigonlar 4 mm flotal ayna ile kaplanır.

Aynalı Zigon Kullanım Alanları

Aynalı zigon kullanım alanları evlerde salon, oturma odası gibi yerler olup, günlük yaşamda evlerde dekoratif ve günlük kullanıma yönelik alanlardır. Aynalı zigonlar dekoratif ve tasarımsal olarak bulunduğu yere farklı bir hava katması açısından tercih edilir. Özellikle ev tasarımı, dekorasyonunda bulunduğu yerin bir parçası olarak görülür. Bu açıdan düşünüldüğünde çok tercih edilmesinin sebebi budur.

Tasarımsal alanların hayatımıza girmesi ile günlük yaşamda bulunduğumuz butik otel, restaurant, mağaza gibi yerlerde sıklıkla görebilirsiniz. Eviniz ve mekanlarınız için modellerimizi tercih edebilir, bizlerden dekoratif fikirler için bilgi alabilirsiniz.

Aynalı Zigon Fiyatları

Aynalı zigon fiyatları ölçü, ebat, takımda bulunan adet sayısına göre fiyat değişikliği göstermektedir. Tüm farklı modeller, çeşitler hakkında detaylı bilgi alabilir, müşteri temsilcisi arkadaşlarımızda bilgi alabilirsiniz.

Aynalı Zigon Satışı

Aynalı zigon satışı, en kaliteli malzeme, en uygun fiyatı ile yapılarak garantili, sağlam, güvenilir kargo seçeneğiyle sizlere ulaştırılır. Satışını yaptığımız tüm ürünler kaliteli malzeme ve işçilik ile yapılarak kullanıma sunulur. Satın almak istediğiniz ürünler hakkında bizlere ulaşarak detaylı bir şekilde bilgi alabilir, bilgi isteyebilirsiniz.