0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Bombeli Ayna

Anasayfa » Bombeli Ayna

Bombeli ayna birçok modelleri, özellikleri, dekoratif, otopark, trafik aynası olarak kullanım alanları, farklı çaplarda, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Dekoratif amaçlı kullanılan aynalarımız, aynı zamanda tümsek ayna (iç bükey ve dış bükey) olarak bilinmektedir. Restaurant, kafe, otel, mağaza gibi yerlerde dekoratif olarak tercih edilen tümsek aynalar, çerçeveli ve çerçevesiz olarak tasarımsal bir görünüm sağlanması nedeniyle iç mimar, dekorasyoncu, tasarımcılar tarafından yoğun olarak tercih edilir. Ahşap ve alüminyum çerçeve ile çevrelenerek hem asılabilir, hem takılabilir özellikte üretilir. İstenilen tüm farklı çaplarda üretimi yapılan bombeli ayna çeşitleri farklı renk gruplarında da üretilir. Çıplak (sade) olarak da satılmaktadır.

İş güvenliği ürünleri olarak da kullanılan farklı çaplarda üretilen bombeli ayna çeşitlerinin tamamı kendi üretimimiz olup, kaliteli ve garantili olarak üretilerek satılır.

Satış, teknik, özellik, tüm konularda bilgi için TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak bilgi alabilirsiniz.

Bombeli Ayna Modelleri

Bombeli ayna modelleri dış bükey ayna olarak konveks ayna, iç bükey ayna olarak konkav ayna şeklinde iki farklı üretimi gerçekleştirilir. Satışı yapılan modeller akrilik (pleksi) ve cam olarak iki farklı malzemeden üretilir. Bu modelleri trafik aynası, otopark aynası olarak kavşak, garaj, yol kesişim ve kör noktalarda kullanılır. İş güvenliği ve dekoratif olarak iki farklı amaçta kullanılır. Tüm farklı ebat, ölçü ve çaplarda üretimi yapılan aynalar, 30 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm çaplarında da standart olarak üretilir.

Bombeli Ayna Özellikleri

Bombeli ayna özellikleri;

 • Kendi üretimimiz olup tamamı yerli malıdır.
 • 6 cm, 8 cm, 10 cm, 12 cm, 15 cm, 20 cm, 30 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm çapındadır.
 • Cam ve akrilik (pleksi) olarak iki farklı malzemeden üretilir.
 • Cam olanları normal ve temperli (kırılmaya karşı dayanıklı) camdır.
 • Darbelere karşı dayanıklı olup, mukavemeti (hassasiyeti) yüksektir.
 • Aynalar 4 mm camdan üretilir.
 • Cam olanları flotal ayna (kenarlardan atma yapmaz, paslanmaz) tekniği ile üretilir.
 • Gümüş dökümlü olup, üstüne bakır atılır, onun üstüne iki kat ithal boya atılır.
 • İstenilmesi halinde bronz, füme ve farklı renklerde imalatı yapılır.
 • Flotal ayna tekniği ile üretildiğinden uzun ömürlüdür.
 • Tüm dış etkenlere karşı dayanıklı olup, yağmur, kar ve toza karşı dayanıklıdır.
 • Cam olan ürünlere egzos ve isli dumanlar yapışmaz, farklı kirlenmeler doğal yollarla rahat temizlenir.
 • Trafik aynalarının (otopark) arka kapaması galvaniz olup, etrafı alüminyum çerçevedir.
 • Trafik aynalarının (otopark) arka duvar ve direk aparatı mevcut olup metaldir.
 • 130 derece görüş açısına sahiptir.
 • Akrilik olanları pleksi ayna olarak da bilinir ve turuncu renk şapkalıdır.
 • Akrilik aynalar 2 mm olup akrilik (pleksi) üzerine baskı yapılarak üretilir.

Bombeli Ayna Kullanım Alanları

Bombeli ayna kullanım alanları restaurant, kafe, market, alışveriş merkezi, mağaza, butik, benzin istasyonu, lojistik alan, havalimanı, depo, inşaat, şantiye, otoyol gibi alanlarda hem güvenlik hem de dekoratif olarak kullanılır.

Dekoratif olarak butik, resturant, kafe, otel gibi yerlerde tasarımsal olarak kullanılır. Evlerde duvarlara asılır, estetik, şık bir görüntü kazandırılır. Etrafına ahşap çerçevede yapılarak, asılabilir; arka duvar aparatı takılarak da derinlik kazandırılarak takılabilir.

İç mekanlarda rafların görünmesini, müşterilerin izlenmesi anlamında kullanılır. Bu bağlamda düşünüldüğünde mağaza içerisinde yaşanabilecek olumsuz durumlarda (hırsızlık vs.) caydırıcılık özelliğine sahiptir.

Bu ürünler yol kesişim aynası, kör nokta aynası olarak da bilinir. Otoyollar, tüneller, geçitler, garajlar, kavşak noktaları, keskin dönüşe sahip yerlerde kaza ve benzeri olayların yaşanmaması için kullanılır. Yapılan araştırma ve ölçümlerde kaza oranlarını %70 ile %80 oranında azalttığı görülmüştür.

Bombeli Ayna Fiyatları

Bombeli ayna fiyatları ölçü, ebat, renk, kalınlık durumuna göre farklılık göstermektedir. Aynaların aynı zamanda temperli ve düz olmasına göre fiyat değişikliği olmaktadır. Bizlere ulaşarak tüm fiyatlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

Bombeli Ayna Satışı

Bombeli ayna satışı en kaliteli malzeme, işçilik ve ürünlerden  yapılmakta olup, farklı ebatlarda tüm çeşitleri satın alabilirsiniz. Tüm satın aldığınız ürünler güvenilir kargo ile garantili olarak gönderilir.