0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Aynalı Şifonyer

Anasayfa » Aynalı Şifonyer

Aynalı şifonyer birçok modelleri, çeşitleri, özellikleri, kullanım alanları, düz ve lükens ayaklı, çekmeceli, kapaklı olarak uygun fiyatları ile satışı yapılır. Evlerde yoğun olarak kullanılan şifonyer modelleri vintage tarzı arayanlar için vazgeçilmez bir ürün haline geldi. Özellikle ayna kaplamalı olması bu modellere olan ilgiyi yoğun olarak artırmaktadır. Yatak odaları, çocuk odalarında kullanılan şifonyerler en kaliteli malzeme, 1.sınıf işçilik ile ayna kaplaması yapılarak sizlerin beğenisine sunulur. Ürünlerimizin tamamı farklı ebat ve ölçülerde üretilerek sizlerin kullanımına sunulur.

Satış, özellikler, diğer tüm konularda TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden müşteri temsilcileri ile görüşebilir, detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Aynalı Şifonyer Modelleri

Aynalı şifonyer modelleri farklı ebatlarda, ölçülerde olmak üzere kapaklı, çekmeceli olmak üzere iki modelde, çeşitte yapılır. Üretilen tüm modellerde düz ve lükens ayaklı şifonyer olmak üzere iki farklı ayak kullanılır. Özellikle lükens ayaklar dekoratif, şık, zarif ve estetik anlamında tercih edilen ayaklı modeller arasındadır. Üretimi yapılan şifonyerlerin tamamında diğer ürün gruplarımızda olduğu gibi 4 mm flotal ayna kullanılır.

Görünüm olarak şık, tasarımsal olarak farklı olan modellerimiz birçok evde odalarda zerafeti ile kullanılır. Dekoratif olarak vintage ürün grubu içerisinde yer alan, tasarım ve estetiğin bir araya getirilmesi ile üretilen tüm ürünlerimizi istediğiniz ayna renk kombinasyonu ile yaptırabilirsiniz.

Aynı zamanda sizlerde bulunan şifonyerlere ayna kaplaması yapılır. Kaplaması yapılan ayna modellerin tamamında özel yapıştırma yöntemleri kullanılmaktadır.

Aynalı Şifonyer Özellikleri

Aynalı şifonyer özellikleri;

  • Çekmeceli ve kapaklı olarak üretilir.
  • Düz ve lükens olarak iki farklı ayak çeşitleri vardır.
  • Şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır renkte aynadan kaplanır.
  • Genişlik olarak 50 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm, 110 cm, 120 cm ölçülerde yapılır.
  • İstenilmesi halinde 120 cm ve üstü genişliğinde ölçülerde yapılmaktadır.
  • Yükseklik olarak 80 cm, 90 cm, 100 cm, 110 cm, 120 cm ölçülerde yapılır.
  • İstenilmesi halinde 120 cm ve üstü yüksekliğinde ölçülerde yapılmaktadır.
  • 4 mm flotal ayna kullanılır.

Aynalı Şifonyer Kullanım Alanları

Aynalı şifonyer kullanım alanları evlerde yatak odası, çocuk odası gibi yerlerinde kullanılan modellerdir. Özellikle modern ve farklı bir görünüme sahip olması nedeniyle tercih edilir. Bu ürünler ayna kaplı olması nedeniyle bazen tasarımsal olarak farklı yerlerde kullanılmak üzere düşünülebilir. Butik tarzda oteller, banyoda havlu ve benzeri eşyaların saklanması için tercih edilmektedir.

Aynalı Şifonyer Fiyatları

Aynalı şifonyer fiyatları ölçü, ebat, kullanılan aynanın çeşidi, çekmeceli ve kapaklı olup olmamasına göre değişiklik göstermektedir.

Aynalı Şifonyer Satışı

Aynalı şifonyer satışı en kaliteli malzeme, en uygun fiyat garantisi, 1.sınıf işçilik, farklı ve modern tasarımları ile yapılır. Satışı yapılan tüm ürünler sizlere sağlam bir şekilde, hızlı kargo ve garantili gönderim ile yapılır.