0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Puflu Ayna

Anasayfa » Puflu Ayna

Puflu ayna birçok modelleri, özellikleri, boy aynası, dresuar takımı olarak antre gibi yaygın kullanım alanları, çeşitleri, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Evlerde çoğunlukla kullanılan bu ürünler antrelerde yoğun olarak kullanılır. Kullanım amacına göre makyaj, karşılama, bekleme aynası olarak kullanılır. Müşteriler puflu antre aynası olarak da tercih ederler. Aynı zamanda işletmelerde özellikle butik, mağaza, otel ve birçok yerde dekoratif amaçlı olarak kullanılır. Konulduğu yerde dekoratif, vintage, avangard, otantik, klasik, modern tasarımlar sunar.

Evlerin, işletmelerin, mekanların tasarımsal olarak giderek önem kazanmasıyla birlikte varaklı modeller karşılama alanlarında, müşterilerin mağazalarda kullanımına yönelik olarak bulunmaya başlandı. Çoğunlukla varaklı olarak üretimi ve tasarımı yapılan bu ürünler boy aynası şeklinde üretilmesi açısından da tercih edilir. Takım olarak dresuarlı puflu ayna seti tercih edilen diğer bir modeldir. Stil ve tarz olarak iç dekorasyon, iç tasarım (mimari) görünümüne sahip yerler için mükemmel bir fikir olması açısından tercih edilir. Bu modeller şık ve gösterişli seçenekler sunması açısından mobilya sektöründe varaklı ürünler ile tamamlayıcı bir takım olarak yerini alır.

Düz ve varaklı üretilen tüm modeller, mat, lake, patinalı, eskitme, country, fırça darbeli olarak altın, gold, gümüş, beyaz, krem, eskitme, farklı renklerde boyanarak üretilir. Mdf ve polyester olarak iki farklı malzemeden üretilir. Mdf ağaç malzeme cnc kesim dediğimiz makinelerde düz ve varaklı olarak kesilerek mat veya lake boya ile farklı işlemler yapılarak üretilir. Diğer bir malzeme türü polyester olanı ise mdf kasa içerisine elyaf ile doldurularak üzerine polyester döküm yapılır. Puflar kadife döşeme ile kaplanır ve döşenir.

Satış, özellikler, içerik, diğer tüm teknik konularda TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden bizlere ulaşarak müşteri temsilcileri ile görüşebilir detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Puflu Ayna Modelleri

Puflu ayna modelleri mdf veya polyester olarak iki farklı üretim tekniği üretilir. Başta sultan puflu ayna ve filiz puflu ayna olmak üzere farklı puflu ayna çeşitleri olarak üretimi yapılır. Model olarak dresuarlı puflu ayna takımı üretimi de yapılarak antre ve diğer birçok yerde kullanılabilir. Bu ürünlerin tercih edilmesinin diğer nedeni de puflu boy aynası olarak kullanılmak istenmesidir.

Puflu Ayna Özellikleri

Puflu ayna özellikleri;

 • Mdf veya polyester malzemeden üretilir.
 • Puflu ayna (ikili takım) ve puflu aynalı dresuar (üçlü takım) olarak iki farklı takım halinde satılır.
 • Puf 1. Kalitede kadife ile kaplanarak döşenir.
 • Farklı ölçü ve ebatlara sahiptir.
 • Kare, dikdörtgen, simetrik, asimetrik olarak çerçevesi vardır.
 • Düz, dekoratif ve varaklı olarak üretilir.
 • Dekoratif, vintage, avangard, otantik, klasik, modern olarak tasarlanır.
 • Altın, gold, gümüş, beyaz, krem, ceviz, eskitme, farklı renklerde boyanarak üretilir.
 • Mat, lake, patinalı, eskitme, country, fırça darbeli boyama yöntemi kullanılır.
 • Ayna 4 mm flotal aynadır.
 • Şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır, mavi, yeşil, antik renk aynaya (cam) sahiptir.
 • Bizoteli ve bizotesiz olarak cam işleme yapılır.
 • Düz ve desenli (baklava, kanallı vb.) olarak aynaya (cam) işlem yapılır.
 • Dekoratif olarak birçok yerde kullanım amacı farklı olacak şekilde kullanılır.
 • Ev, iş ve özel olan birçok alanda, yerde kullanılır.
 • Makyaj, karşılama, bekleme aynası olarak kullanılır.

Puflu Ayna Kullanım Alanları

Puflu ayna kullanım alanları ev ve işletmelerde kullanılır. Evlerde antrelerde yoğunlukla kullanılır. İşletmelerde ise mağaza (butik, giyim, ayakkabı), otel, düğün, balo ve davet salonlarıdır. Düğün ve benzeri salonlarda gelin odasında, girişlerde kullanılır. Bu ürünler puflu makyaj aynası şeklinde de kullanılır. Puf genellikle oturmak için veya dinlenmek için kısa süreli kullanım amacı ile tercih edilir. Ayakkabı mağazalarında ayakkabı değiştirmek için oturmak istenmesi buna örnek gösterilebilir.

Puflu Ayna Fiyatları

Puflu ayna fiyatları takımın ikili ve üçlü olmasında göre değişiklik gösterir. Ürün iki farklı konsept olarak üretilir. İlk olanı boy aynası şeklinde ikili takım ve diğeri ise ayna, dresuar, puf olarak üçlü takım şeklindedir. Buna göre fiyatlar değişiklik gösterir. Bizlere tüm fiyatlar hakkında detaylı olarak ulaşabilir, bilgi alabilirsiniz.

Puflu Ayna Satışı

Puflu ayna satışı en kaliteli malzeme, farklı ölçü ve ebatlarda üretilerek sizlere güvenilir, sağlam, garantili olarak kargo ile gönderilir.