0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Çocuk Aynası

Anasayfa » Çocuk Aynası

Çocuk aynası birçok modelleri, özellikleri, dekoratif olarak odası gibi yerlerde kullanım alanları, farklı renk seçenekleri, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Evlerde, yaşam alanlarımızda artık özel bir yer edinen çocuk odaları, dekoratif olarak en çok önem verdiğimiz oda haline geldi. Çocuk odası tasarlarken mobilyalara uyum sağlaması açısından artık dekoratif, şık, estetik tasarımlı aynalar tercih edilmeye başlandı.

Ayna Denizi olarak üretimini yaptığımız çocuk odası aynası farklı ebat, ölçü, renkte satılmaktadır. Mdf, ahşap, polyester, ferforje, pirinç, plastik, pleksi malzemeden üretilen çocuk odası aynaları farklı ölçü ve ebatlarda yapılmaktadır. Mat ve lake olarak farklı işlemler yapılarak beyaz, gümüş, altın, siyah, ceviz, pembe renk çocuk aynası olmak üzere farklı renk gruplarında da  üretilir. Çocuk aynaları asılabilen, ayaklı, takılabilen ayna olarak farklı yerlerde farklı amaçlarla tasarlanır, kullanılabilir. İstenilmesi halinde takı dolabı çocuk ayna gruplarımızda vardır.

Diğer aynalarda olduğu gibi tüm çocuk odası ayna çeşitleri sağlığa uygun malzeme ve işçilik ile üretilerek sizlerin beğenisine sunulmaktadır.

Satış, teknik, özellikler, renk, tasarım, diğer tüm konularda TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden ulaşarak müşteri temsilcilerinden detaylı olarak bilgi alabilirsiniz.

Çocuk Aynası Modelleri

Çocuk aynası modelleri düz, dekoratif, dekorlu, varaklı, country, eskitme, patinalı, desenli, özel çerçeveli, çerçevesiz olarak birçok ana ve ara renklerde üretilerek sizlerin beğenisine sunulur. Modellerde kullanılan şeffaf, füme, bronz, pembe, bakır, mavi, yeşil renk tonlarında ki flotal ve pleksi aynalarımızı mdf, ahşap, plastik, polyester, pleksi çerçeve ile kaplıyoruz. Tüm modeller estetik, şık, zarif bir tasarıma sahiptir.

İstenilmesi halinde ledli ve ışıklı ayna modelleri de sizler için tasarlanarak üretilir. Çocuk odaları Ayna Denizi modelleri ile artık renk renk, ışıl ışıl…

Çocuk Aynası Özellikleri

Çocuk aynası özellikleri;

  • Mdf, ahşap, polyester, ferforje, pirinç, plastik, pleksi çerçeveden üretilir.
  • Düz ve dekoratif olarak farklı tasarımlara sahiptir.
  • Mat, lake, patinalı, country, eskitme boyama yöntemi kullanılır.
  • Beyaz, gümüş, altın, siyah, pembe, ceviz ve farklı renklerde boyanabilir.
  • Kullanılan aynalar 4 mm flotal aynadır.
  • Ayna (cam) renk olarak şeffaf, füme, bronz, bakır, pembe, yeşil, mavi renktir.
  • Bizoteli ve bizotesiz olarak yapılır.
  • Yaralanmaları azaltması açısından pleksi ayna kullanılabilir.
  • Duvar, bölme, alçıpan üzerine montajı kolayca yapılabilir.
  • Tüm yüzey alanlarına asılabilir ağırlıktadır.

Çocuk Aynası Kullanım Alanları

Çocuk aynası kullanım alanları evlerde çocuk ve bebek odalarıdır. Tasarımlarımız bebek odası aynası olarak yenidoğan odalarında tasarımsal, dekoratif, günlük yaşamda kullanılabilir. Tüm duvar ve yüzey alanlarına uygun ağırlıkta üretilerek, takılabilir. Modellerimiz aynı zamanda baby shower aynası, hastane kapı süsü aynası olarak uygun tasarım ve kalitede olup, istenildiğinde bu tür kullanımdan sonra başka bir yerde kullanılabilir.

Çocuk Aynası Fiyatları

Çocuk aynası fiyatları farklı ölçü ve ebatlara göre, mdf, ahşap, polyester, ferforje, pirinç, plastik, pleksi malzemeye göre değişiklik göstermektedir. Tüm fiyatlar için detaylı olarak bilgi alabilir, bizlerle iletişime geçerek tüm ürünler hakkında fiyat bilgisi alabilirsiniz.

Çocuk Aynası Satışı

Çocuk aynası satışı, en uygun  fiyat garantisi yapılarak, satın aldığınız ürünler hızlı, sağlam, garantili kargo ile tarafınıza güvenli olarak ulaştırılır.