0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Aynalı Çerçeve

Anasayfa » Aynalı Çerçeve

Aynalı çerçeve birçok modelleri, çeşitleri polyester, mdf, ahşap malzeme seçeneği, özellikleri, farklı kullanım alanları, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Aynalı çerçeveler resim, fotoğraf, poster gibi ürünlerin bizoteli ve bizotesiz flotal aynalarla etrafının kaplanmasıdır. Bu ürünler genellikle tasarım ve şıklık olarak zenginlik katması anlamında kullanılır. Vintage tarz dediğimiz bu modelleri farklı renk skalası ve çeşitleri yaptırabilir, duvarlarınızda kullanabilirsiniz.

Satış, özellikler, diğer tüm konularda TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden müşteri temsilcileri ile görüşebilir, detaylı bilgi almak için bizlere ulaşabilirsiniz.

Aynalı Çerçeve Modelleri

Aynalı çerçeve modelleri içerisine resim ve fotoğraf konulabilir tarzda yapılabildiği gibi, aynı zamanda içerisi ayna dışarı ayna olacak şekilde de yapılır. Bu modeller aynı zamanda havuzlu ve havuzsuz (düz) olmak üzere iki çeşitte üretilir. Bu modelleri estetik, şık, modern çizgilere sahip hatlarını duvarlarınızda ışıl ışıl yansıtması anlamında üretiyoruz. İstediğiniz ölçü ve ebatlarda üretim yapılmaktadır. Genellikle 50 cm x 70 cm, 50 cm x 50 cm, 60 cm x 60 cm olarak yapılabildiği gibi istediğiniz ölçülerde de tasarlıyoruz. İçerisine resim, fotoğraf, poster gibi ürünleri istediğiniz ebatlarda baskı haline getirerek koyabilirsiniz.

Aynalı Çerçeve Özellikleri

Aynalı çerçeve özellikleri;

  • Polyester, mdf, ahşap üzerine kaplaması yapılarak üretilir.
  • Havuzlu ve havuzsuz (düz) olmak üzere iki farklı çerçeve modeli vardır.
  • Uzun ömürlüdür.
  • Dikey ve yatay kullanıma uygundur.
  • Ayna 4 mm flotal aynadır.

Aynalı Çerçeve Kullanım Alanları

Aynalı çerçeve kullanım alanları olarak ev, işyeri ve özel mekanlardır. Antre, salon, mutfak, restaurant, otel, butik, kafe gibi yerlerde yoğun olarak kullanılır. Bu çerçeve modelleri tüm duvarlara uygundur. Dekoratif olarak kullanılabileceği gibi aynı zamanda resim, fotoğraf, poster gibi ürünlerin sergilenmesinde tercih edilir.

Aynalı Çerçeve Fiyatları

Aynalı çerçeve fiyatları ölçü, ebat, kullanılan ayna cinsine göre değişiklik göstermektedir. Çerçevelerde kullanılan aynanın şeffaf, füme, bronz, bakır, pembe, eskitme olmasına göre değişiklik göstermektedir. Elinizde bulunan veya istemiş olduğunuz standart ölçüler için iletişime geçerek bilgi alabilirsiniz.

Aynalı Çerçeve Satışı

Aynalı çerçeve satışı, Ayna Denizi olarak en kaliteli malzeme, işçilik ile en uygun fiyat garantisi ile yapılır. Satın aldığınız tüm ürünler hızlı, sağlam, güvenilir kargo ile sizlere ulaştırılır.