0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Dekoratif Ayna

Anasayfa » Dekoratif Ayna

Dekoratif ayna birçok modelleri, tüm duvarlara uyumlu şık tasarımsal özellikleri, yaygın kullanım alanlarına uygun olarak imalatı yapılarak, modern, venedik, baklava, ahşap, mdf, kütük, eskitme, antik, pirinç, varaklı, ferforje, polyester, plastik, hasır ayna çeşitleri, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Düz ve varaklı hatlara sahip görünümde olan tüm modeller, başta altın, gümüş, beyaz renk olmak üzere ana renk grupları ve farklı renk tonlarında boyanarak kullanıma sunulur.

Dekoratif, vintage ve modern yaşamın hayatımıza girmesi ile değişen birçok farklı ürünlere uygun olarak aynaların tasarımını da buna uygun olarak yapıyoruz. Tüm üretim tekniklerinde estetik, şık, zarif çizgiler kullanılır. Evlerde oda, salon, banyo, antre gibi alanlarda; iş alanlarında mağaza, butik, kafe, restaurant, otel gibi yerlerde oda, kabin, lobi, karşılama alanı, showroom, teşhir alanlarında kullanılır. Ev, iş ve birçok özel mekanlarda kullanıma uygun ölçülerde, ebatlarda üretimi yapılan aynalar, 1.sınıf malzeme ve işçilikle yapılır.

Modellerimiz duvar, tavan, kolon, alçıpan, bölme gibi yerlere rahatlıkla asılabilir, takılabilir, konulabilir. Tasarımlar ağırlık ve fiziki olarak simetrik, asimetrik olarak dengelenebilir, güvenle istediğiniz alana takılabilir özelliktedir.

Hammadde, malzeme, içerik olarak ahşap, polyester, plastik, demir, krom, pirinç malzeme kullanılır. Sağlık koşullarını taşıyan, herhangi bir şekilde kanserojen madde içeren malzeme kullanılmaz.

Tüm ayna (cam) 4 mm flotal ayna olup, kararma, çürüme, paslanma, oksitlenme yapmaz. Şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır, mavi, yeşil renk ayna(cam) tercih edilebilir. Standart ve cnc olarak kesimi yapılır. Bizoteli (kenar gölgelendirme) ve bizotesiz cam işlemesi yapılır. Montajlama işlemlerinde ayna silikonu kullanılır.

Birçok yerde kullanıma uygun olarak üretilen aynalar sağlık standartlarında kalitededir. Kullanılan malzeme ISO, TSE kalitesine sahiptir. Modellerimiz aynı zaman tasarım tesciline sahip olup, herhangi bir şekilde özel olarak tasarım yaptırdığınız aynalar Ayna Denizi güvencesi ile sizlerin kullanımına sunulur.

Satış, ürün, içerik, özellik, fiyat konusunda bizlere TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden ulaşarak müşteri temsilcilerinden bilgi alabilirsiniz.

Dekoratif Ayna Modelleri

Dekoratif ayna modelleri farklı çeşitleri binlerce tasarımı ile istediğiniz renk, ürün içeriği, kalitesinde üretilerek sizlerin beğenisine sunulur. Dekoratif aynalar farklı ürün malzeme kalitesi ile farklı tasarımlarda yapılarak sizlerin kullanımına sunulur. Modellerimiz arasında en ufak ebattan en büyük ebata kadar birçok farklı ölçülerde farklı dekoratif ayna çeşitleri vardır.

Dekoratif Ayna Özellikleri

Dekoratif ayna özellikleri;

 • Farklı ölçü ve ebatlara sahiptir.
 • Çerçeveli ve çerçevesiz olarak yapılabilir.
 • Mdf, ahşap, polyester, demir, krom, pirinç, plastik, poliüretan çerçeveden üretilir.
 • Modern, venedik, baklava, varaklı, ferforje, hasır ayna olarak modelleri vardır.
 • Beyaz, gümüş, altın, siyah, pembe, ceviz, krem ve farklı renklerde boyanabilir.
 • Mat, lake, patinalı, country, eskitme boyama yöntemi kullanılır.
 • Düz, dekoratif ve varaklı olarak üretilir.
 • 4 mm kalınlıkta flotal ayna kullanılır.
 • Şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır, mavi, yeşil, antik renk aynaya sahiptir.
 • Bizoteli ve bizotesiz olarak cam işleme yapılır.
 • Aynalar (cam) standart ve cnc kesim olarak kesilir.
 • Düz ve desenli (baklava, kanallı vb.) olarak aynaya (cam) işlem yapılır.
 • Tüm alanlara asılabilir, takılabilir.
 • Ayaklı, ayaksız, duvar ve boy aynası olarak farklı tasarım özelliğine sahiptir.
 • Duvar, kolon, tavan vb. alanlara uygulanabilir tasarıma sahiptir.
 • Sabit ve hareketli olarak iki farklı kullanım amacı ile üretilir.
 • Tüm ürünler garantilidir.
 • Parça tedarik sistemi ile tüm dekoratif aynaların parça desteği verilir.

Dekoratif Ayna Kullanım Alanları

Dekoratif ayna kullanım alanları asılabilir, takılabilir, seyyar olarak konulabilir, sergilenebilir tüm alanlardır. Ev, işyeri, özel mekanlar olmak üzere tüm alanlara uygun, konsept, modern, vintage ayna modellerini, istediğiniz yere koyabilirsiniz.

Dekoratif Ayna Fiyatları

Dekoratif ayna fiyatları ölçü, ebat, ürünün malzeme kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Ürün malzemesi olarak ahşap, mdf, polyester, poliüretan, polikarbon, plastik, demir, pirinç olarak fiyatlar değişiklik göstermektedir. Bizlere anında ulaşarak tüm modellerin fiyatları hakkında bilgi alabilirsiniz.

Dekoratif Ayna Satışı

Dekoratif ayna satışı standart ölçü ve özel ebatlarda tüm modeller için yapılarak, hızlı, sağlam, güvenilir, garantili kargo ile sizlere ulaştırılır. Satışı yapılan tüm ürünler garantili olup, sorunsuz iade garantisi ayrıca verilir.