0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

Ledli Ayna

Anasayfa » Ledli Ayna

Ledli ayna birçok modelleri, özellikleri, banyo, wc, lavabo, salon, antre, farklı kullanım alanları, ışıklı olarak tasarımı, uygun fiyatları ile satışı yapılır. Ev, iş, özel mekanlarda kullanılan aynalar, aynı zamanda dekoratif ledli ayna olarak özel tasarımı yapılarak farklı yerlerde kullanılabilir. Özel olarak tasarlanmış dokunmatik tuşu ile manuel ve otomatik olarak tasarlanarak üretilir. Led teknolojisini aynada buluşturarak hem kumlama yöntemi ile arkadan ışık yansıması hem de etrafına led ışık dönülerek üretimi yapılan aynalar bulunduğu yerde şık durmaktadır.

Arka zemin olarak mdf, cam ve farklı malzeme kullanılarak üretilir. Çoğunlukla tamamı ve kısmi olarak mdf üzerine yapılarak ayna (cam) montajlanır. Bu şekilde üretim tekniği ile tasarım için mükemmel bir zemin oluşturulmuş olur.

Bugün ev, işletmelerde kullanılan ledli aynalar otel, restaurant, kafe gibi yerlerde mekana zenginlik, şıklık ve özel bir görüntü sağlamaktadır. Ayna renk olarak şeffaf, füme, bronz, eskitme olarak yapılabilir.

Tüm üretilen ledli, ışıklı ayna modelleri kumlama, desenli, desensiz düz ve dokunmatik ekranlı olarak tüm ortamlarda kullanılabilir olarak üretilir. Konulduğu ortama farklılık yaratın, düz bir duvarda ışıl ışıl yanar. Tüm ledli ayna modelleri dekoratif, vintage ve şık görüntüye sahiptir.

Satış, teknik, özellikler, renk, tasarım, diğer konularda TEL: 0212 643 05 05 ve GSM: 0545 643 05 05 iletişim bilgilerinden ulaşarak müşteri temsilcilerinden detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ledli Ayna Modelleri

Ledli ayna modelleri olarak standart ve dekoratif olarak iki farklı üretim tekniğinde banyo, salon ayna modelleri üretilir. Bu modeller arasında da dokunmatik ekranlı ve manuel olarak iki farklı ışık modeli vardır. Etrafına led döşeme (manuel) ve kısmi olarak kumlama arkasına led yerleştirme (dokunmatik) yapılarak iki farklı yöntemle üretilir. Üretimi yapılan aynalarımız ledli banyo aynası ve ledli salon aynası olarak imalatı yapılarak satılır.

Ayna renk olarak başta şeffaf, füme ve bronz olmak üzere cam işleme olarak düz, kumlama olarak iki farklı işlemle üretilen modeller istenilen tüm ölçü ve ebatlarda üretilerek sizlerin kullanımına sunulur.

Ledli Ayna Kullanım Alanları

Ledli ayna kullanım alanları olarak banyo, wc, lavabo, salon, antre, farklı kullanım alanları olmak üzere işletmelerde özellikle otel, restaurant, kafe gibi büyük ve küçük işletmelerde kullanılır. Özellikle dekoratif, dekorasyon, mimari olarak farklı bir tarz yaratmak isteyenler, kurumsal işletmelerde tercih edilir.

Ledli Ayna Özellikleri

Ledli ayna özellikleri;

 • Farklı ölçü ve ebatlara sahiptir.
 • Çerçeveli ve çerçevesiz olarak yapılabilir.
 • Düz, mdf, ahşap, polyester, ferforje, krom, pirinç, plastik çerçeveden üretilir.
 • Zemin olarak mdf, cam ve farklı malzeme kullanılır.
 • Mdf mat, lake, patinalı, country, eskitme boyama yöntemi kullanılır.
 • Şeffaf, bronz, füme, eskitme, pembe, bakır, mavi, yeşil, antik renk ayna (cam) kullanılır.
 • 4 mm kalınlıkta flotal ayna kullanılır.
 • Bizoteli ve bizotesiz olarak cam işleme yapılır.
 • Aynalar (cam) cnc kesim olarak kesilir.
 • Tüm alanlara asılabilir, takılabilir.
 • Banyo, wc, lavabo, salon, antre, oturma alanları gibi farklı kullanım alanlarına sahiptir.
 • Ev, otel, restaurant, kafe gibi yerlerde kullanılır.
 • Tüm ürünler garantilidir.
Ledli Ayna Fiyatları

Ledli ayna fiyatları ölçü, ebat, aynanın çerçeveli olup olmaması, dokunmatik ve manuel olmak üzere birçok özelliğe göre değişiklik gösterir. Tüm ledli ayna çeşitleri hakkında detaylı bilgi için bizlere ulaşarak detaylı bilgi alabilirsiniz.

Ledli Ayna Satışı

Ledli ayna satışı standart model, kumlama olmak üzere belirli ölçü ve özel ebatlarda yapılarak sağlam, güvenilir, garantili kargo ile yapılarak, sizlere teslim edilir.