0212 643 05 05
Sosyal Medya Hesaplarımız

90 cm Bombeli Trafik Otopark Güvenlik Aynası

28 Kasım 2018
398 kez görüntülendi

90 cm Bombeli Trafik Otopark Güvenlik Aynası

90 cm bombeli trafik otopark güvenlik aynası, garaj, kavşak, kör nokta gibi yerlerde kullanımı, farklı ölçülerde modelleri, uygun fiyatları ile satışı yapılır.

Ürün Açıklaması

90 cm bombeli trafik otopark güvenlik aynası modeli, bombeli ayna dediğimiz grup içerisinde yer alır. Otopark aynası modelleri dış bükey ayna olarak konveks ayna, iç bükey ayna olarak konkav ayna şeklinde iki farklı üretimi gerçekleştirilir. Satışı yapılan modeller akrilik (pleksi) şapkalı, şapkasız, turuncu renk ve cam olarak iki farklı malzemeden üretilir. Bu modelleri bombeli ayna, trafik aynası olarak kavşak, garaj, yol kesişim ve kör noktalarda kullanılır. İş güvenliği ve dekoratif olarak iki farklı amaçta kullanılır. Tüm farklı ebat, ölçü ve çaplarda üretimi yapılan aynalar, 30 cm, 40 cm, 50 cm, 60 cm, 70 cm, 80 cm, 90 cm, 100 cm, 120 cm çaplarında da standart olarak üretilir.

Kavşak noktaları, dönüş alanları, keskin virajlar, garaj giriş çıkış noktaları, yol, cadde, sokak dönüş noktaları, lojistik alan, havalimanı, depo, inşaat, şantiye, restaurant, kafe, market, alışveriş merkezi, mağaza, butik, benzin istasyonu,  gibi alanlarda hem güvenlik hem de dekoratif olarak kullanılır.

Dekoratif olarak butik, resturant, kafe, otel gibi yerlerde tasarımsal olarak kullanılır. Evlerde duvarlara asılır, estetik, şık bir görüntü kazandırılır. Etrafına ahşap çerçevede yapılarak, asılabilir; arka duvar aparatı takılarak da derinlik kazandırılarak takılabilir.

İç mekanlarda rafların görünmesini, müşterilerin izlenmesi anlamında kullanılır. Bu bağlamda düşünüldüğünde mağaza içerisinde yaşanabilecek olumsuz durumlarda (hırsızlık vs.) caydırıcılık özelliğine sahiptir.

Bu ürünler özellikle yoğun olarak yol kesişim aynası, kör nokta aynası olarak da bilinir. Otoyollar, tüneller, geçitler, garajlar, kavşak noktaları, keskin dönüşe sahip yerlerde kaza ve benzeri olayların yaşanmaması için kullanılır. Yapılan araştırma ve ölçümlerde kaza oranlarını %70 ile %80 oranında azalttığı görülmüştür.

Kullanım Alanları

90 cm bombeli trafik otopark güvenlik aynası kullanım alanları otopark çıkış noktaları olmak üzere kavşak, yol kesişim, kör noktalarda araçların manevra, dönüş, park etme gibi otopark noktalarında güvenlik amacıyla kullanılır. Yerin durumuna göre bir adet veya çoklu adette kullanılabilir. Alüminyum çerçeve ile çevrelendiği için hem asılabilir özelliğe hem takılabilir özelliğe sahiptir. İstenilen tüm farklı çaplarda üretimi yapılan otopark aynası çeşitleri farklı renk gruplarında da üretilir. Çerçeve olarak alüminyum kaplama ve eloksal boyalı olarak farklı renk seçeneklerinde yapılır. Dekoratif olarak bu bağlamda kullanabileceğiniz önemli bir seçenek olarak tercih edebilirsiniz. Çıplak (sade) olarak da aynı zamanda kullanabilir, modern ve dekoratif yerlerde uygulayabilirsiniz.

İş güvenliği ürünleri olarak da kullanılan farklı çaplarda üretilen otopark aynası çeşitlerinin tamamı kendi üretimimiz olup, kaliteli ve garantili olarak üretilerek satılır. Görüş açısı olarak kullanışlı ve geniş bir alanı görmesi açısından çok tercih edilir.

Ürün Özellikleri

90 cm bombeli trafik otopark güvenlik aynası özellikleri olarak, farklı ayna renk seçenekleri, yaygın ve farklı kullanım alanları, şık tasarımı, uygun fiyatları ile satışı yapılarak sizlerin kullanımına sunulur. Özel ölçülerde üretimi yapılan bu ayna modeli farklı kullanım amacına göre de üretilmektedir.

 • Üretim: Kendi Üretimimiz Olup, %100 Yerlidir.
 • Çap: 90 cm’dir.
 • Malzeme: Cam’dır. (Kırılmaz ve Normal)
 • Ayna Kalınlığı: 4 mm’dir.
 • Ayna Kalitesi: Flotal’dır.
 • Ayna Sağlamlığı: Temperli Kırılmaz ve Normaldir.
 • Çerçeve: Alüminyumdur.
 • Arka Kapaması: 1.Sınıf Galvanizdir.
 • Ayna Rengi: Şeffaf (Doğal) Aynadır.
 • Görüş Açısı: 130 Derecedir.
 • Aparat: Duvar ve Boru Direk Aparatlıdır.
 • Aparat Kalitesi: 1.Sınıf Dayanıklı Galvanizdir.
 • Kullanım Yerleri: İşletmeler ve Evlerdir.
 • Kullanım Amacı: Güvenlik ve Tasarım Amaçlıdır.
 • Kullanım Şekli: Kör Nokta ve Kesişim Yerleri.
 • Ağırlık: 10 – 12 Kg’dır.
 • İşçilik: 1.Sınıf İşçilikle Üretilir.
 • Garanti: 2 Yıldır.
 • Mağaza Ürün Kodu: HPS-3
 • Not: Farklı Ayna ve Çerçeve Renginde Yapılabilir.

Ürün Görselleri

90 cm bombeli trafik otopark güvenlik aynası fiyatları ölçü, ebat, renk, kalınlık durumuna göre farklılık göstermekte, cam ve akrilik olarak değişken fiyatlarda satılmaktadır. Temperli ve düz olmasına göre aynı zamanda fiyat değişikliği olmaktadır. Bizlere ulaşarak tüm fiyatlar konusunda detaylı bilgi alabilirsiniz.

90 cm bombeli trafik otopark güvenlik aynası satışı en kaliteli malzeme, işçilik ve ürünlerden  yapılmakta olup, farklı ebatlarda tüm çeşitleri satın alabilirsiniz. Tüm ayna modelleri hangi ebat olursa olsun güvenilir kargo ile garantili olarak gönderilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Ziyaretçilerimiz tarafından yapılan yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZIN

Bu konu hakkındaki görüşünüzü belirtmek ister misiniz?